Районна газета “СЛОВО Варвинщини”

Районна газета “СЛОВО Варвинщини”
 • вакансії державних службовців у Чернігівській області, - перелік конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців:
   
   
   
 • № 9 (10486) субота, 5 березня 2011 року
  Калиновицька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - землевпорядника.
  Умови конкурсу:
  Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі не менше 3-х років, володіння комп'ютерною технікою.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  Особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копія диплому про освіту, копія паспорта, декларація про доходи за 2010 рік, 2 фотокартки розміром 4х6 см.
  Звертатися з пропозиціями: с. Калиновиця, вул. Соснова, 20, тел. 2-56-36.
  Строк прийому заяв на конкурс - 30 днів з дня опублікування оголошення.
 • № 54 (10474) субота, 11 грудня 2010 року
  Відділ Держкомзему у Варвинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця відділу Держкомзему у Варвинському районі:
  - спеціаліст 1 категорії сектору державного земельного кадастру.
  Вимоги до кандидата: громадянство України; повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста за спеціальністю "землевпорядкування та кадастр";
  - досвід роботи за фахом на державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років; знання персонального комп'ютера; вільне володіння державною мовою.
  До конкурсної комісії подаються такі документи: заява на участь у конкурсі; особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, паспорта, військового квитка (для військовозобов'язаних); декларація про доходи за 2009 рік.
  Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань для іспиту можна ознайомитись в відділі Держкомзему у Варвинському район.
  Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.
  З пропозиціями звертатися до відділу Держкомзему у Варвинському районі за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 37; тел. 2-22-09, 2-83-10.
 • № 52 (10472) субота, 27 листопада 2010 року
  Управління пенсійного фонду України в Варвинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади на час відпустки по догляду за дитиною - провідного спеціаліста відділу з виплати пенсій.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту (економічну), досвід роботи за фахом не менше 3-х років та досконало вміють працювати на персональному комп'ютері.
  До заяви додаються документи: особовий листок з обліку кадрів (ф. П-2ДС), документ про освіту, декларація про доходи за 2009 рік, копія паспорта, копія військового квитка.
  Документи приймаються в місячний термін за адресою: смт. Варва, вул. Пилипенка, 3-а. Довідки за тел. 2-82-64.
 • № 51 (10471) субота, 20 листопада 2010 року
  ВАРВИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ оголошує конкурс на посаду головного бухгалтера.
  Умови конкурсу - громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, вільне володіння персональним комп'ютером, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3 років або стаж роботи на посаді головного бухгалтера не менше 5 років.
  До заяви додаються: особова картка форми П-2ДС, копія диплому, копія паспорта, декларація про доходи за 2009 рік, дві фотокартки 3х4 см.
  Звертатися: смт. Варва, вул. Шевченка, 40, тел. 2-13-15.
  Строк прийому заяв на конкурс - один місяць з дня опублікування.
 • № 39 (10459) субота, 25 вересня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВАРВИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: провідного спеціаліста відділу соціальних допомог та компенсацій на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
  Умови конкурсу: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-професійним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом у державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій не менше 3 років або загальний стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 5 років; післядипломна освіта у сферах управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією; досконале володіння комп'ютерною технікою; досконале володіння державною мовою.
  До заяви про участь в конкурсі додаються: заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; фотокартка розміром 4х6 см; копії документів про освіту, засвідчені нотаріально, чи в іншому встановленому законодавством порядку; декларація про доходи за 2009 рік; копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою управління.
  Звертатися з пропозиціями за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 15, тел. 2-12-42.
  Строк прийому заяв на конкурс - 30 днів від дня опублікування оголошення.
 • № 36 (10456) субота, 11 вересня 2010 року
  ВАРВИНСЬКА МІЖРАЙОННА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ в Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення посади завідувача сектору обліку та звітності Варвинської міжрайонної державної податкової інспекції в Чернігівській області (по строковому договору). Для участі у конкурсі запрошуються особи, які мають повну вищу економічну освіту. Знання державної мови та комп'ютера обов'язкові. Термін подання документів - протягом 30 календарних днів з дня оголошення. Інформація щодо функціональних обов'язків та умов оплати праці надається головним держподатінспектором з питань організаційно-розпорядчої та кадрової роботи Варвинської МДПІ. Звертатись за адресою: Чернігівська обл; смт. Варва, вул. Шевченка, 35, тел. 2-11-39.
 • № 35 (10455) субота, 4 вересня 2010 року
  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника керівника апарату, начальника відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації.
  Умови конкурсу:
  - вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі - не менше 3-х років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах - не менше 5 років, вільне володіння комп'ютерною технікою.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  - особова картка П-2ДС;
  - копія диплому про освіту;
  - копія паспорта;
  - декларація про доходи за 2009 рік;
  - 2 фотокартки розміром 3х4 см.
  Звертатися з пропозиціями: смт. Варва, вул. Шевченка, 38. Тел. 2-11-65.
  Строк прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 32 (10452) субота, 14 серпня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА У ВАРВИНСЬКОМУ РАЙОНІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності.
  Умови конкурсу: вища технічна освіта (за спеціальністю - автоматизовані системи управління) за освітньо-професійним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста ІІ категорії або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 1 року; знання Windows XP, 2003/2008 Server (Active Directory, DNS, WINS, DHCP, Web), антивірусного захисту, обслуговування системи резервного копіювання, встановлення, налагодження та обслуговування комп'ютерної та іншої оргтехніки, встановлення та налагодження різного програмного забезпечення, знання роботи з локальними мережами; досконале володіння державною мовою.
  До заяви про участь в конкурсі додаються: заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; копія диплому, засвідчена нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку; декларація про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів сім'ї за 2009 рік; копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
  З пропозиціями звертатись за адресою: смт. Варва, вул. Пилипенка, 3-а. Тел. 2-11-75. Строк прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 28 (10448) субота, 17 липня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ВАРВИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансово-господарського відділу - головного бухгалтера.
  Умови конкурсу: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в державній службі - не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах - не менше 5 років, вільне володіння персональним комп'ютером та спеціалізованими бухгалтерськими програмами.
  До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС), копія диплома про освіту, копія паспорта, декларація про доходи за 2009 рік, 2 фотокартки розміром 3х4 см.
  Звертатися з пропозиціями: смт. Варва, вул. Шевченка, 38. Тел: 2-15-62. Документи приймаються протягом 30 календарних днів після оголошення конкурсу.
 • № 27 (10447) субота, 10 липня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ Варвинської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.
  Умови конкурсу: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-професійним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом у державній службі на посаді спеціаліста І категорії не менше 3-х років або загальний стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 5-ти років; післядипломна освіта у сферах управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією; вільне володіння комп'ютерною технікою; досконале володіння державною мовою.
  Спеціаліста І категорії відділу соціальних допомог та компенсацій: умови конкурсу - вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-професійним рівнем бакалавра, спеціаліста; без вимог до стажу роботи; вільне володіння комп'ютерною технікою; досконале володіння державною мовою. До заяви про участь в конкурсі додаються заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку; декларація про доходи за 2009 рік; копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою управління. Звертатися з пропозиціями за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 15. Тел.: 2-12-42. Строк прийому заяв на конкурс - 30 днів від дня опублікування оголошення.
 • № 22 (10442) субота, 5 червня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ВАРВИНСЬКОМУ РАЙОНІ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юрисконсульта на час відпустки по догляду за дитиною.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту відповідного спрямування (юридичну), досвід роботи за фахом не менше 3-х років та досконало вміють працювати на персональному комп'ютері.
  До заяви додаються документи: особовий листок з обліку кадрів (ф. П-2ДС), документ про освіту, декларація про доходи, копія паспорта, копія військового квитка.
  Документи приймаються в місячний термін за адресою: вул. Пилипенка, 3-а, смт. Варва. Довідки за тел.: 2-82-64.
 • № 16 (10436) субота, 24 квітня 2010 року
  Остапівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-землевпорядника.
  Умови конкурсу:
  - освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста;
  - без вимог до стажу роботи;
  - вільне володіння комп'ютерною технікою;
  - досконале володіння державною мовою.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  - особова картка П-2ДС;
  - копія документа про освіту;
  - копія першої та другої сторінок паспорта;
  - декларація про доходи за 2009 рік;
  - 2 фотокартки розміром 4х6 см.
  Звертатись з пропозиціями за адресою: Чернігівська обл., Варвинський р-н, с. Остапівка, вул. Шевченка, 3, тел. 2-44-19.
  Термін прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 16 (10436) субота, 24 квітня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВАРВИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ відміняє конкурс в частині заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу соціальних допомог та компенсацій.
 • № 13 (10433) субота, 3 квітня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У ВАРВИНСЬКОМУ РАЙОНІ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юрисконсульта на час відпустки по догляду за дитиною.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту відповідного спрямування (юридичну), досвід роботи за фахом не менше 3-х років та досконало вміють працювати на персональному комп'ютері.
  До заяви додаються документи: особовий листок з обліку кадрів (ф. П-2ДС), документ про освіту, декларація про доходи, копія паспорта, копія військового квитка.
  Документи приймаються в місячний термін за адресою: смт. Варва, вул. Пилипенка, 3-а. Довідки за тел.: 2-82-64.
 • № 6 (10426) субота, 13 лютого 2010 року
  Управління праці та соціального захисту населення Варвинської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера.
  Умови конкурсу:
  - вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-професійним рівнем спеціаліста, магістра;
  - стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3 років або на керівних посадах в інших сферах - не менше 5 років;
  - вільне володіння комп'ютерною технікою;
  - досконале володіння державною мовою.

  - головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці.
  Умови конкурсу:
  - вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-професійним рівнем спеціаліста, магістра;
  - стаж роботи за фахом у державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3-х років або загальний стаж роботи у державній службі не менше 5-ти років, або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 7-ми років; післядипломна освіта у сферах управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією;
  - досконале володіння комп'ютерною технікою;
  - досконале володіння державною мовою.
  До заяви про участь в конкурсі додаються:
  - заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  - дві фотокартки розміром 4х6 см;
  - копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
  - декларація про доходи за 2009 рік;
  - копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою управління.
  Звертатися з пропозиціями за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 15. Тел. 2-12-42.
  Строк прийому заяв на конкурс - 30 днів від дня опублікування оголошення.
 • № 3 (10423) субота, 23 січня 2010 року
  Варвинський районний центр зайнятості оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного спеціаліста відділу надання соціальних послуг Варвинського районного центру зайнятості.
  Вимоги: освіта вища за спеціальністю "Соціальна робота" або "Психологія", досвід роботи не менше одного року, вільне володіння державною мовою, персональним комп'ютером.
  Кандидати проходять тестування на знання та використання ПК і складають іспити у письмовій формі.
  Документи приймаються протягом місяця від дня оголошення за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 35.
  Телефони для довідок: 2-22-93, 2-83-15.
  Конкурс проводить конкурсна комісія обласного центру зайнятості (м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40).
 • № 76 (10417) субота, 12 грудня 2009 року
  ВАРВИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного спеціаліста відділу надання соціальних послуг Варвинського районного центру зайнятості на період відпустки по вагітності та пологах основного працівника.
  Вимоги: освіта вища, за спеціальністю "Соціальна робота", досвід роботи не менше одного року, вільне володіння державною мовою, персональним комп'ютером.
  Кандидати проходять тестування на знання та використання ПК і складають іспити у письмовій формі.
  Документи приймаються протягом місяця від дня публікації оголошення за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 35. Телефони для довідок: 2-22-93, 2-83-15.
  Конкурс проводить конкурсна комісія обласного центру зайнятості (м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40).
 • № 59 (10400) субота, 22 серпня 2009 року
  Відділ Держкомзему у Варвинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
  спеціаліста відділу Держкомзему у Варвинському районі.
  Умови конкурсу:
  - вища юридична освіта за освітньо-професійним рівнем бакалавра, спеціаліста;
  - без вимог до стажу роботи;
  - вільне володіння комп'ютерною технікою;
  - досконале володіння державною мовою.
  До заяви про участь в конкурсі додаються:
  - заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  - дві фотокартки розміром 4х6 см;
  - копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
  - декларація про доходи за 2008 рік; копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою відділу.
  Звертатися з пропозиціями за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 37; тел.: 2-22-09, 2-83-10.
  Строк прийому заяв на конкурс - 30 днів від дня опублікування оголошення.
 • № 55 (10396) субота, 25 липня 2009 року
  Районний центр зайнятості оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - провідного спеціаліста відділу надання соціальних послуг.
  Вимоги: освіта повна вища, стаж роботи не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та комп'ютерною технікою.
  До заяви про участь в конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС), копії диплому про освіту та паспорта (1 і 2 стор.), відомості про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї, 2 фотокартки розміром 3х4 см.
  Документи приймаються протягом місяця після оголошення конкурсу за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 35, тел. 2-83-15.
  Конкурс проводить конкурсна комісія обласного центру зайнятості. Конкурсанти складають у письмовій формі іспити та проводиться психологічне, комп'ютерне тестування на професійну пригодність.
 • № 46 (10387) середа, 10 червня 2009 року
  РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного спеціаліста-бухгалтера.
  Вимоги до претендентів: освіта повна вища відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою, персональним комп'ютером та спеціалізованими бухгалтерськими програмами.
  До заяви про участь в конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС), копія диплома про освіту, копія паспорта, 2 фотокартки розміром 3х4 см.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів після оголошення конкурсу за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 35, тел. 2-83-15.
  Конкурс проводить конкурсна комісія обласного центру зайнятості (м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40).
 • № 44 (10385) середа, 3 червня 2009 року
  Управління агропромислового розвитку Варвинської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - начальника фінансово-господарського відділу - головного бухгалтера.
  Умови конкурсу: Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років, вільне володіння персональним комп'ютером та спеціалізованими бухгалтерськими програмами.
  До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС), копія диплома про освіту, копія паспорта, декларація про доходи за 2008 рік, 2 фотокартки розміром 3х4 см.
  Звертатися з пропозиціями: смт. Варва, вул. Шевченка, 38. Тел: 2-15-62. Документи приймаються протягом 30 календарних днів після оголошення конкурсу.
 • № 41 (10382) субота, 23 травня 2009 року
  УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ВАРВИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного спеціаліста з економіки та врегулювання майнових відносин фінансово-господарського відділу.
  Умови конкурсу: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років, вільне володіння персональним комп'ютером. До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС), копія диплома про освіту, копія паспорта, декларація про доходи за 2008 рік, 2 фотокартки розміром 3х4 см. Звертатися з пропозиціями: смт. Варва, вул. Шевченка, 38. Тел: 2-15-62. Документи приймаються протягом 30 календарних днів після оголошення конкурсу.
 • № 41 (10382) субота, 23 травня 2009 року
  Варвинська міжрайонна державна податкова інспекція в Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення посади завідувача сектору оподаткування фізичних осіб Варвинської міжрайонної державної податкової інспекції в Чернігівській області.
  Для участі у конкурсі запрошуються особи, які мають повну вищу економічну освіту (зі стажем роботи за фахом не менше 1 року). Знання державної мови та комп'ютера обов'язкове.
  Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення. Інформація щодо функціональних обов'язків та умов оплати праці надається головним держподатінспектором з питань організаційно-розпорядчої та кадрової роботи Варвинської МДПІ. Звертатись за адресою: Чернігівська обл; смт. Варва, вул. Шевченка, 35, тел. 2-11-39.
 • № 33 (10374) субота, 25 квітня 2009 року
  КОНТРОЛЬНО-РЕІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ оголошує конкурс на заміщення посади державного службовця - контролера-ревізора КРВ у Варвинському районі.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту фінансово-економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом у інших сферах діяльності не менше 1 року.
  Працівники житлом не забезпечуються.
  До заяви про участь у конкурсі додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС) з фотокарткою, копії документів про освіту, декларація про доходи та зобов'язання фінансового характеру за 2008 рік, копія паспорта.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів після оголошення конкурсу.
  Довідки за адресою: м. Чернігів, вул. Белінського, 11, тел. 69-97-56.
 • № 26 (10367) середа, 1 квітня 2009 року
  ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ заступника начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.
  Умови конкурсу: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 4 років, вільне володіння комп'ютерною технікою.
  До заяви про участь у конкурсі додаються: - особова картка П-2ДС; - копія диплому про освіту; - копія паспорта; - декларація про доходи за 2008 рік; - 2 фотокартки розміром 3х4 см.
  Звертатися з пропозиціями: смт. Варва, вул. Шевченка, 38. Тел. 2-11-65.
  Строк прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 91 (10330) середа, 26 листопада 2008 року
  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації;
  - головного спеціаліста юридичного сектору апарату райдержадміністрації.
  Умови конкурсу:
  - Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3 років або загальний стаж роботи на державній службі чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 7 років, відмінне знання комп'ютера.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  - особова картка П-2ДС;
  - копія диплому про освіту;
  - копія паспорта;
  - декларація про доходи за 2007 рік;
  - 2 фотокартки розміром 3х4 см.
  Звертатися з пропозиціями: смт. Варва, вул. Шевченка, 38. Тел. 2-11-65.
  Строк прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 91 (10330) середа, 26 листопада 2008 року
  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - провідного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації;
  - провідного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.
  Умови конкурсу:
  - Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І категорії не менше 3 років або загальний стаж роботи на державній службі чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років, відмінне знання комп'ютера.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  - особова картка П-2ДС;
  - копія диплому про освіту;
  - копія паспорта;
  - декларація про доходи за 2007 рік;
  - 2 фотокартки розміром 3х4 см.
  Звертатися з пропозиціями: смт. Варва, вул. Шевченка, 38. Тел. 2-11-65.
  Строк прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 89 (10328) середа, 19 листопада 2008 року
  УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВАРВИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.
  УМОВИ КОНКУРСУ:
  - Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-професійним рівнем спеціаліста, магістра;
  - стаж роботи за фахом у державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3-х років або загальний стаж роботи у державній службі не менше 5-ти років, або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 7-ми років; післядипломна освіта у сферах управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією;
  - вільне володіння комп'ютерною технікою;
  - досконале володіння державною мовою.
  До заяви про участь в конкурсі додаються:
  - заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  - одна фотокартка розміром 4х6 см;
  - копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
  - декларація про доходи за 2007 рік;
  - копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою управління.
  Звертатися з пропозиціями за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 15, тел. 2-12-42.
  Строк прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 86 (10325) субота, 8 листопада 2008 року
  УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВАРВИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.
  УМОВИ КОНКУРСУ:
  - Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-професійним рівнем спеціаліста, магістра;
  - стаж роботи за фахом у державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 5 років; післядипломна освіта у сферах управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією;
  - вільне володіння комп'ютерною технікою;
  - досконале володіння державною мовою.
  До заяви про участь в конкурсі додаються:
  - заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  - одна фотокартка розміром 4х6 см;
  - копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
  - декларація про доходи за 2007 рік;
  - копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою управління.
  Звертатися за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 15, тел. 2-12-42.
  Строк прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 79 (10318) середа, 15 жовтня 2008 року
  УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВАРВИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
  провідного спеціаліста відділу соціальних допомог та компенсацій
  на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягення нею трирічного віку.
  УМОВИ КОНКУРСУ:
  - Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-професійним рівнем спеціаліста, магістра;
  - стаж роботи за фахом у державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 5 років; післядипломна освіта у сферах управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією;
  - вільне володіння комп'ютерною технікою;
  - досконале володіння державною мовою.
  ДО ЗАЯВИ ПРО УЧАСТЬ В КОНКУРСІ ДОДАЮТЬСЯ:
  - заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  - дві фотокартки розміром 4х6 см.;
  - копії документів про освіту, засвідчені нотаріально, чи в іншому встановленому законодавством порядку;
  - декларація про доходи за 2007 рік;
  - копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою управління.
  Звертатися з пропозиціями за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 15, тел.: 2-12-42.
  Строк прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 70 (10309) субота, 13 вересня 2008 року
  Управлінню Пенсійного фонду на ПОСТІЙНУ РОБОТУ ПОТРІБЕН ВОДІЙ легковогоавтомобіля на 0,5 ставки, можливо за сумісництвом та гнучким графіком роботи. Вимоги: досвід роботи на легковому автомобілі, акуратність, порядність, вік до 45 років.
  Тел. для довідок 2-82-64.
 • № 63 (10302) середа, 20 серпня 2008 року
  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.
  Умови конкурсу:
  Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах не менше 5 років, знання комп'ютера.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  - Особова картка П-2ДС;
  - копія диплому про освіту;
  - копія паспорта;
  - декларація про доходи за 2007 рік;
  - 2 фотокартки розміром 3х4 см.
  Звертатися з пропозиціями: смт. Варва, вул. Шевченка, 38. Тел. 2-11-65.
  Строк прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 52 (10291) субота, 12 липня 2008 року
  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.
  Умови конкурсу:
  - Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3 років або загальний стаж роботи на державній службі чи стаж роботи за фахом в інших сферах - не менше 6 років, відмінне знання комп'ютера.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  - особова картка П-2ДС;
  - копія диплому про освіту;
  - копія паспорта;
  - декларація про доходи за 2007 рік;
  - 2 фотокартки розміром 3х4 см.
  Звертатися з пропозиціями: смт. Варва, вул. Шевченка, 38. Тел. 2-11-65.
  Строк прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 49 (10288), середа, 2 липня 2008 року
  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.
  Умови конкурсу: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра; без вимог до стажу роботи; знання персонального комп'ютера, 1-С бухгалтерія.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  особова картка П-2ДС; копія диплому про освіту; копія паспорта; декларація про доходи за 2007 рік; 2 фотокартки розміром 3х4 см.
  Звертатися з пропозиціями: смт. Варва, вул. Шевченка, 38. Тел. 2-11-65.
  Строк прийому заяв на конкурс - місяць від дня опублікування оголошення.
 • № 47 (10286), середа, 25 червня 2008 року
  ВАРВИНСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління юстиції. Вимоги до кандидата: повна вища юридична освіта та стаж роботи в галузі застосування права не менше 3 років. Документи приймаються протягом одного місяця з моменту виходу оголошення в друк за адресою вул. Пилипенка, 3, Варвинське районне управління юстиції. Перелік документів, які необхідні для участі у конкурсі: картка П-2 ДС, копія диплома, копія трудової книжки, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, декларація про доходи за 2007 рік, фото 3х4.
  Також оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу реєстрації актів цивільного стану Варвинського районного управління юстиції. Вимоги до кандидата: освіта вища юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавар" або "спеціаліст". Документи приймаютьсяпротягом одного місяця з моменту виходу оголошення в друк за адресою вул. Пилипенка, 3, Варвинське районне управління юстиції. Перелік документів, які необхідні для участі у конкурсі: картка П-2 ДС, копія диплома, копія трудової книжки, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, декларація про доходи за 2007 рік, фото 3х4.
 • № 45-46 (10284-10285) 21 червня 2008 року
  УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У ВАРВИНСЬКОМУ РАЙОНІ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу з призначення пенсій.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту відповідного спрямування, знають пенсійне законодавство та досконало вміють працювати на персональному компютері.
  До заяви додаються документи: особовий листок з обліку кадрів (ф. П-2ДС), документ про освіту, декларація про доходи, копія паспорта, копія військового квитка.
  Документи приймаються в місячний термін за адресою: смт. Варва, вул. Пилипенка, 3-А. Довідки за тел.: 2-82-64.
 • № 21 (10260) середа, 19 березня 2008 року
  Відділ земельних ресурсів у Варвинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу. Вимоги до кандидата:
  - громадянство України;
  - повна вища чи середня-спеціальна освіта “Землевпорядкування” або споріднена за фахом;
  - стаж роботи в державних органах не менше 3-х років;
  - вміння працювати на персональному комп'ютері;
  - вільне володіння українською мовою.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  - особовий листок з обліку кадрів (ф. П-2 ДС);
  - копія диплому про освіту;
  - декларація про доходи за 2007 рік;
  - копія паспорта;
  - копія військового квитка.
  Документи приймаються в місячний термін з моменту опублікування за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка, 37. Тел. 2-22-09.

< - ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ВАКАНСІЇ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET Rambler's Top100 ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО офіційний сайт

< -- Перехід до початкової сторінки основного ресурсу http://www.anodonta.com.ua

cron