Козелецька районна газета “НОВИНИ Придесення”

Козелецька районна газета “НОВИНИ Придесення”
 • вакансії державних службовців у Чернігівській області, - перелік конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців:
   
   
   
 • № 7 (7910) субота, 19 лютого 2011 року
  Кіптівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-землевпорядника сільської ради. До участі в конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту. До заяви додаються: особова картка форми П-2ДС, декларація за минулий рік, копія диплома про освіту, копія паспорта та ідентифікаційного коду.
  Термін подання заяви - місяць з дня оголошення. Тел.: 3-73-25, 3-73-30.
 • № 51 (7901) субота, 11 грудня 2010 року
  Євминська сільська рада оголошує конкурс на заміщення посади головного бухгалтера Євминської сільської ради.
  Із заявками звертатись за адресою: Козелецький район, с. Євминка, вул. Київська, 201, Євминська сільська рада.
  Телефон 3-56-25.
 • № 49 (7899) субота, 27 листопада 2010 року
  Козелецький районний суд оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера.
  Вимоги до кандидата: вища освіта, стаж роботи за фахом не менше 5-ти років, глибоке знання ПК.
 • № 48 (7898) субота, 20 листопада 2010 року
  Державна податкова інспекція у Козелецькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади по строковому трудовому договору: старшого державного податкового інспектора відділу оподаткування юридичних осіб.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища економічна, юридична (технічна), вільне володіння державною мовою, вміння користуватися ПК.
  Термін подання заяв - 30 днів від дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ДПІ.
  Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою: сел. Козелець, вул. Толстого, 34-а, відділ кадрів.
  Телефон 4-12-03.
 • № 46 (7896) субота, 6 листопада 2010 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції на час відсутності основного працівника.
  Вимоги: громадянство України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії (державного виконавця) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років, навички роботи на ПК.
  Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, 43, відділ кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області, кім. 109, тел. 674-127.
 • № 46 (7896) субота, 6 листопада 2010 року
  Територіальна державна інспекція праці у Чернігівській області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного державного інспектора праці у Козелецькому районі відділу контролю за додержанням законодавства про працю в Південній зоні.
  Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища юридична (економічна) освіта, знання трудового та адміністративного законодавства, володіння державною мовою, навики роботи на комп'ютері.
  Робота має роз'їзний характер по Козелецькому району.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 8-0462-57-52-26.
  Документи на конкурс приймаються за адресою: м. Чернігів, вул. П'ятницька, 39, к. 907.
  Термін прийому документів - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
 • № 38 (7888) субота, 18 вересня 2010 року
  Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії керівника філії районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (сел. Десна).
  Умови конкурсу: повна вища освіта, освітньо-кваліфікаційний рівень - спеціаліст, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, вміння працювати з ПК, проживання в сел. Десна.
  Претенденти на посаду повинні досконало володіти українською мовою, мати досвід роботи з молоддю.
  Особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають взяти учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: особову картку (форма П-2ДС), копію диплома, засвідчену нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку, копію паспорта (ст. 1,2, 11), декларацію про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів сім'ї за 2009 рік.
  Інформація щодо конкретних функціональних обов'язків та умов праці надається районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді додатково.
  Термін подання заяв на конкурс - місяць з дня оголошення.
  З пропозиціями звертатися за адресою: сел. Козелець, вул. Комсомольська, 86б, тел. 4-19-09.
 • № 38 (7888) субота, 18 вересня 2010 року
  Державна податкова інспекція у Козелецькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - завідувача адміністративно-господарського сектору. Вимоги до кандидатів: освіта повна вища економічна, юридична, досвід роботи за фахом не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, вміння користуватися ПК. Термін подання документів - 30 днів від дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ДПІ. Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою: сел. Козелець, вул. Толстого, 34-а, тел. 4-12-03.
 • № 37 (7887) субота, 11 вересня 2010 року
  Козелецьке районне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу реєстрації актів цивільного стану Козелецького районного управління юстиції.
  Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища юридична освіта; досконале володіння державною мовою; знання комп'ютера; стаж роботи в галузі застосування права не менше 3 років.
  Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: сел. Козелець, вул. Комсомольська, 30а.
  Довідки за телефоном 4-12-07.
 • № 33 (7883) субота, 14 серпня 2010 року
  Державна податкова інспекція у Козелецькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - старшого державного податкового ревізор-інспектора сектору контрольно-перевірочної роботи відділу оподаткування фізичних осіб.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища економічна, юридична, вільне володіння державною мовою, вміння користуватися ПК.
  Термін подання документів - 30 днів від дня опублікування оголошення.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ДПІ. Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою: сел. Козелець, вул. Толстого, 34-а, відділ кадрів. Тел. 4-12-03.
 • № 32 (7882) субота, 7 серпня 2010 року
  КОЗЕЛЕЦЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу реєстрації актів цивільного стану Козелецького районного управління юстиції.
  Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища юридична освіта; досконале володіння державною мовою; знання комп'ютера; стаж роботи в галузі застосування права не менше 3 років.
  Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: сел. Козелець, вул. Комсомольська, 30а. Довідки за телефоном 4-12-07.
 • № 27 (7877) субота, 3 липня 2010 року
  Остерська міська рада оголошує конкурс на посаду завідуючого юридичним відділом міської ради.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою та комп'ютерною технікою, мають вищу юридичну освіту (Харківська юридична академія ім. Я. Мудрого, юридичний факультет Київського державного університету, Одеська юридична академія), відповідну підготовку та стаж роботи за фахом не менше п'яти років.
  Термін подання заяви - місяць з дня опублікування оголошення в газеті "Новини Придесення".
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, автобіографію, копії 1 та 2 сторінок паспорту громадянина України, копії документів про вищу освіту.
  Документи надсилати на адресу: 17044, Чернігівська область, Козелецький район, м. Остер, вул. Незалежності, 21.
  Міський голова В.Г. Западня.
 • № 16 (7866) субота, 17 квітня 2010 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції.
  Вимоги: громадянство України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії (державного виконавця) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років, навички роботи на ПК.
  Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, 43, відділ кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області, кім. 109, тел. 674-127.
 • № 16 (7866) субота, 17 квітня 2010 року
  Відділ державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції.
  Вимоги: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста (спеціаліста ІІ категорії або спеціаліста І категорії) не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, навички роботи на ПК.
  Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів за дня опублікування оголошення за адресою: 17000, сел. Козелець, вул. Комсомольська, 30а. Тел. для довідок: 4-16-71.
 • № 12 (7862) субота, 20 березня 2010 року
  Державна податкова інспекція у Козелецькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - завідувача адміністративно-господарського сектору.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища економічна, досвід роботи за фахом не менше 1 року, вміння користуватися ПК.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ДПІ.
  Термін подання документів - 30 днів від дня опублікування оголошення.
  Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою: сел. Козелець, вул. Толстого, 34-а, відділ кадрів. Тел. 4-12-03.
 • № 12 (7862) субота, 20 березня 2010 року
  Відділ виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків запрошує на роботу спеціаліста з фінансово-економічною або бухгалтерською освітою.
  За довідками звертатися: сел. Козелець, вул. Комсомольська, 14. Тел.: 2-24-82, 2-14-94.
 • № 10 (7860) субота, 6 березня 2010 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції.
  Вимоги: громадянство України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії (державного виконавця) не менше року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років, навички роботи на ПК.
  Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, 43, відділ кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області, кімн. 109, тел. 674-127.
 • № 8 (7858) субота, 20 лютого 2010 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного виконавця відділу державної виконавчої служби Козелецького районного управління юстиції.
  Вимоги: громадянство України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, навички роботи на ПК.
  Документи на конкурс приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, 43, відділ кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області, кімн. 109, тел. 674-127.
 • № 7 (7857) субота, 13 лютого 2010 року
  Державна податкова інспекція у Козелецькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - старшого державного податкового інспектора відділу оподаткування юридичних осіб.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за фахом економіста, вміння користуватися ПК.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ДПІ.
  Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою: ДПІ у Козелецькому районі, вул. Толстого, 34-А, відділ кадрів. Телефон для довідок 4-12-03.
 • № 3 (7853) п'ятниця, 15 січня 2010 року
  Козелецьке районне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу реєстрації актів цивільного стану Козелецького районного управління юстиції.
  Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища юридична освіта; досконале володіння державною мовою; знання комп'ютера; стаж роботи в галузі застосування права не менше 3 років.
  Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: сел. Козелець, вул. Комсомольська, 30а.
  Довідки за телефоном 4-12-07.
 • № 1 (7851) субота, 2 січня 2010 року
  Оголошується конкурс на заміщення посади державного службовця для роботи в управлінні Держкомзему в Козелецькому районі Чернігівської області: спеціаліста 1 категорії відділу землеустрою, моніторингу, охорони та ринку земель.
  Вимоги до кандидата - громадянство України, повна вища землевпорядна освіта, бажано стаж роботи за фахом. До конкурсної комісії подають такі документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (П-2ДС) з відповідними документами; дві фотокартки 4х6 см; копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку; відомості про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї; копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України; військовий квиток (для військовозобов'язаних).
  Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань для іспиту можна ознайомитись в загальному відділі управління. Документи подаються протягом 30 календарних днів від дня оголошення конкурсу.
  Телефони для довідок 4-26-16.
 • № 51-52 (7847-48) субота, 12 грудня 2009 року
  Оголошується конкурс на заміщення посади державного службовця для роботи в управління Держкомзему у Козелецькому районі Чернігівської області: спеціаліста 1 категорії відділу державного земельного кадастру, моніторингу та ринку земель.
  Вимоги до кандидата: громадянство України, повна вища землевпорядна освіта, бажано стаж роботи за фахом. До конкурсної комісії подають такі документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (П-2ДС) з відповідними документами; дві фотокартки 4х6 см; копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку; відомості про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї; копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України; військовий квиток для військовозобов'язаних.
  Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань для іспиту можна ознайомитись в загальному відділі управління.
  Документи подаються протягом 30 календарних днів від дня оголошення конкурсу.
  Телефони для довідок: 4-26-16.
 • № 46 (7843) субота, 14 листопада 2009 року
  Державна податкова інспекція у Козелецькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - старшого державного податкового інспектора сектору адміністрування платежів за землекористування, місцевих податків і зборів, ресурсних (рентних) та неподаткових платежів відділу оподаткування юридичних осіб.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за фахом економіста, вміння користуватися ПК. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ДПІ.
  Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою: сел. Козелець, вул. Толстого, 34-а, відділ кадрів тел. 4-12-03.
 • № 41 (7838) субота, 17 жовтня 2009 року
  Відділ освіти Козелецької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади "спеціаліст І категорії". В конкурсі можуть брати участь особи, які мають вищу педагогічну освіту; педагогічний стаж роботи не менше 5 років; володіють персональним комп'ютером.
  Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.
  Учасниками подається: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; 2 фотокартки розміром 4х6 см; нотаріально завірені копії документів: про освіту; трудова книжка; ідентифікаційний код; паспорт (1 та 2 сторінки).
  За довідками звертатись за адресою: сел. Козелець, вул. Комсомольська, 27, відділ освіти райдержадміністрації, кабінет 405, тел. 2-12-02, 2-11-08.
 • № 23 (7822) субота, 13 червня 2009 року
  КОЗЕЛЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу апарату районної державної адміністрації.
  В конкурсі можуть приймати участь особи, які мають повну вищу юридичну освіту, стаж роботи, досвід роботи на комп'ютері. Разом із заявою про участь у конкурсі подаються: особова картка форми П-2ДС з відповідними додатками, автобіографія, декларація про доходи за минулий рік, ксерокопія паспорта (1,2 сторінка і про прописку).
  Термін подання заяв на конкурс - місяць з дня оголошення.
  За довідками звертатись за адресою: сел. Козелець, вул. Комсомольська, 27 відділ організаційно-кадрової роботи. Тел. 4-22-10, 4-19-00.
 • № 23 (7822) субота, 13 червня 2009 року
  Пилятинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера сільської ради. Термін подання заяв - місяць з дня опублікування оголошення.
  За довідками звертатись в Пилятинську сільську раду.
 • № 12 (7811) п'ятниця, 27 березня 2009 року
  Кіптівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади бухгалтера сільської ради.
  До участі в конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту та стаж роботи не менше трьох років.
  До заяви додаються: особова картка форми П-2ДС, декларація за минулий рік, копія диплома про освіту, копія паспорта, ідентифікаційного коду.
  Термін подання заяви - місяць з дня опублікування оголошення.
  За довідками звертатись за тел.: 3-73-26, 3-73-30.
 • № 11 (7810) субота, 21 березня 2009 року
  Державна податкова інспекція у Козелецькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного бухгалтера. Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за фахом бухгалтер, досвід роботи за фахом - не менше 3 років, вміння користуватися ПК.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ДПІ. Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою: сел. Козелець, вул. Толстого, 34-А, відділ кадрів, тел. 4-12-03.
 • № 42 (7791) субота, 1 листопада 2008 року
  ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантної посади державного службовця для роботи в управлінні Держкомзему в Козелецькому районі Чернігівської області: заступника начальника управління - начальника відділу землеустрою та використання земель.
  Вимоги для кандидата - громадянство України, повна вища землевпорядна освіта, правознавство, бажано стаж роботи за фахом. До конкурсної комісії подаються такі документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (П-2ДС) з відповідними документами; дві фотокартки 4х6 см; копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку; відомості про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї; копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України; військовий квиток (для військовозобов'язаних).
  Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань для іспиту можна ознайомитись в управлінні.
  Документи подаються протягом 30 календарних днів від дня оголошення конкурсу.
  Телефони для довідок: 4-26-16.
 • № 35 (7784) субота, 13 вересня 2008 року
  Державна податкова інспекція у Козелецькому районі ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця головного державного податкового інспектора відділу оподаткування фізичних осіб.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за фахом економіста, досвід роботи за фахом - не менше 3 років, вміння користуватися ПК. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ДПІ. Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою: сел. Козелець, вул. Толстого, 34-А, відділ кадрів, тел. 4-12-03.
 • № 34 (7783) субота, 6 вересня 2008 року
  Державна податкова інспекція у Козелецькому районі ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця - старшого державного податкового інспектора сектору адміністрування платежів за землекористування, місцевих податків і зборів, ресурсних (рентних) та неподаткових платежів відділу оподаткування юридичних осіб.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за фахом економіста, досвід роботи за фахом - не менше 3 років, вміння користуватися ПК. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ДПІ. Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою: сел. Козелець, вул. Толстого, 34-А, відділ кадрів, тел. 4-12-03.
 • № 34 (7783) субота, 6 вересня 2008 року
  Козелецьке районне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу реєстрації актів цивільного стану Козелецького районного управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування за адресою: сел. Козелець, вул. Ф. Сидорука, 9 (в приміщенні селищної ради). Телефон 2-12-54.
 • № 33 (7782) субота, 30 серпня 2008 року
  Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади державного службовця:
  провідного спеціаліста з контролю, інформаційно-комп'ютерного забезпечення.
  Умови конкурсу: освіта вища, стаж роботи не менше 3 років, досконале володіння українською мовою та обов'язкове знання ПК.
  Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: особову картку (ФП-2ДС), копію диплома (засвідчену нотаріально чи в іншому встановленому порядку), копію паспорта (першої, другої та сторінки з пропискою), декларацію про доходи.
  Інформація щодо конкретних функціональних обов'язків та умов оплати праці надається управлінням додатково.
  Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою: сел. Козелець, вул. Комсомольська, 27, тел. 2-13-62.
 • № 27 (7776) субота, 19 липня 2008 року
  Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади державного службовця - головного спеціаліста в галузі тваринництва.
  Умови конкурсу: освіта вища (за фахом), стаж роботи за спеціальністю не менше 3 років, досконало володіти українською мовою та вміти працювати з ПК.
  Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: особову картку (ф. П-2ДС), копію диплома (засвідчену нотаріально чи в іншому встановленому порядку), копію паспорта (першої, другої та сторінки з пропискою), декларацію про доходи.
  Інформація щодо конкретних функціональних обов'язків та умов оплати праці надається управлінням додатково.
  Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою: сел. Козелець, вул. Комсомольська, 27, тел. 2-13-62.
 • № 26 (7775) субота, 12 липня 2008 року
  Козелецька районна державна адміністрація ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації.
  В конкурсі можуть брати участь особи, які мають вищу юридичну освіту, стаж роботи не менше трьох років, повне володіння комп'ютером. Разом із заявою про участь у конкурсі подається: особова картка форми П-2ДС з відповідними додатками, автобіографія, декларація про доходи за минулий рік, ксерокопія паспорта (1,2 сторінка і реєстрація за місцем проживання), ідентифікаційний код.
  Термін подання заяв на конкурс - місяць з дня опублікування.
  З пропозиціями звертатись за адресою: сел. Козелець, вул. Комсомольська, 27. відділ організаційно-кадрової роботи. Тел.: 4-19-00, 4-22-10.
 • № 22 (7771) субота, 14 червня 2008 року
  Державна податкова інспекція у Козелецькому районі оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця - старшого державного податкового інспектора сектору адміністрування платежів за землекористування, місцевих податків і зборів, ресурсних (рентних) та неподаткових платежів відділу оподаткування юридичних осіб.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за фахом економіста; досвід роботи за фахом - не менше 3 років; вміння користуватися ПК. Додаткова інформація щодо основних функціональних обовязків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ДПІ.
  Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за адресою:
  сел. Козелець, вул. Толстого, 34-А, відділ кадрів, тел. 4-12-03.
 • № 13 (7765) субота, 5 квітня 2008 року
  Козелецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади бухгалтера. В конкурсі можуть взяти участь особи, які мають середню-спеціальну, вищу, бухгалтерсько-економічну освіту зі стажем роботи не менше 3-х років. Обов'язкове знання комп'ютера.
  Термін подання документів — місяць з дня опублікування оголошення.
  За довідками звертатись за адресою: сел. Козелець, вул. Ф. Сидорука, 9, телефони: 2-13-67, 2-12-34.

< - ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ВАКАНСІЇ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET Rambler's Top100 ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО офіційний сайт

< -- Перехід до початкової сторінки основного ресурсу http://www.anodonta.com.ua

cron