Сосницька газета “ЧАС”

"ЧАС". Інформаційний та пізнавально-розважальний тижневик для всіх. Смт. Сосниця. Чернігівська область.
 • вакансії державних службовців у Чернігівській області, - перелік конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців:
   
   
   
 • № 38 (227) п'ятниця, 24 вересня 2010 року
  Сосницьке районне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста другої категорії відділу реєстрації актів цивільного стану Сосницького районного управління юстиції.
  Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр або спеціаліст, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.
  Документи для участі у конкурсі подавати за адресою: Чернігівська обл., смт. Сосниця, вул. Виноградського, 12а. Довідки за телефоном 2-14-08.
 • № 33 (222) п'ятниця, 20 серпня 2010 року
  ВАКАНСІЯ
  ДПІ у Сосницькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного державного податкового ревізора-інспектора відділу податкового контролю юридичних осіб. Вимоги до претендентів: повна вища економічна, юридична, технічна освіта, вільне володіння державною мовою та комп'ютерною технікою. Додаткова інформація за телефоном 2-02-12. Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Сосниця, вул. Троїцька, 32.

< - ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ВАКАНСІЇ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET Rambler's Top100 ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО офіційний сайт

< -- Перехід до початкової сторінки основного ресурсу http://www.anodonta.com.ua

cron