Деснянка

Деснянка вільна
 • вакансії державних службовців у Чернігівській області, - перелік конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців:
   
   
   
 • № 128 (168) 23 листопада 2010, вівторок
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
  старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Прилуцького міськрайонного управління юстиції.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій (державного виконавця) не менше ніж один рік або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше ніж два роки; громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Додаткова інформація щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.
  Документи слід подавати протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 698-068.
 • № 127 (167) 20 листопада 2010, субота
  Управління у справах захисту прав споживачів у Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань запобігання та протидії корупції.
  Вимоги до кандидата: освіта вища, досвід роботи за фахом не менше ніж 1 рік.
  Документи приймаються протягом місяця за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру 49-а, кімн. 403, довідки за тел. 699-649.
 • № 124 (164) 13 листопада 2010, субота
  Чернігівська обласна державна насіннєва інспекція
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади державного службовця начальника Н.-Сіверської районної державної насіннєвої інспекції.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта;
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше, ніж 5 років;
  3. Володіння державною мовою і вміння працювати на комп’ютері.
  Документи подаються за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41-а.
  Документи подавати терміном 30 днів з моменту публікації оголошення.
  Додаткова інформація за тел. 774-262.
 • № 105 (145) 28 вересня 2010, вівторок
  Головне управління юстиції в Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантних посад:
  - старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Борзнянського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника). Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій (державного виконавця) не менше ніж один рік або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше ніж два роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера;
  - державного виконавця відділу державної виконавчої служби Чернігівського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника). Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надає кадрова служба.
  Документи подавати протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 698-068.
 • № 99 (139) 11 вересня 2010, субота
  ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД:
  - провідного спеціаліста відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів та легалізації об'єднань громадян Головного управління юстиції у Чернігівській області.
  Вимоги: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, громадянство України, стаж роботи за фахом на державній службі не менше, ніж два роки, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше ніж три;
  - начальника Борзнянського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника).
  Вимоги: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, громадянство України, постійне проживання на території України не менше ніж 5 років, стаж роботи за фахом не менше ніж 3, погодження райдержадміністрації, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера;
  - старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ріпкинського районного управління юстиції.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій (державного виконавця) не менше ніж один рік або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше ніж два роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  - державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ічнянського районного управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, каб. 109, тел. 698-068.
 • № 99 (139) 11 вересня 2010, субота
  Чернігівське міське управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу реєстрації актів цивільного стану Чернігівського міського управління юстиції (на час відсутності основного працівника).
  Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.
  Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 118, каб. 304, тел. 4-43-17, 67-19-87.
 • № 93 (133) 28 серпня 2010, субота
  Чернігівська обласна державна насіннєва інспекція оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця начальника – головного державного інспектора з насінництва району Н.-Сіверської районної державної насіннєвої інспекції.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта;
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше, ніж 5 років;
  3. Знання державної мови і вміння працювати на комп’ютері.
  Документи подавати терміном 30 днів з моменту публікації оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41-а.
 • № 92 (132) 26 серпня 2010, четвер
  Чернігівське міське управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
  головного спеціаліста Новозаводського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції (на час відсутності основного працівника).
  Вимоги: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше, ніж 1 рік або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше, ніж 3 роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп’ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 118, каб. 304, тел. 671-987.
  Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надає відділ організаційного, кадрового та правового забезпечення Чернігівського міського управління юстиції.
 • № 92 (132) 26 серпня 2010, четвер
  Чернігівське міське управління юстиції
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ:
  головного спеціаліста Новозаводського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції (на час відсутності основного працівника).
  Вимоги: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше, ніж 1 рік або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше, ніж 3 роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 118, каб. 304, тел. 671-987.
  Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надає відділ організаційного, кадрового та правового забезпечення Чернігівського міського управління юстиції.
 • № 88 (128) 14 серпня 2010, субота
  Головне управління юстиції у Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантних посад:
  - державного виконавця Деснянського відділу державної виконавчої служби та державного виконавця Центрального відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції. Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра; громадянство України; досконале володіння державною мовою; знання комп'ютера;
  - старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Борзнянського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника). Вимоги: повна юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій (державного виконавця) не менше ніж один рік або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше ніж два роки, громадянство України; досконале володіння державною мовою; знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, каб. 109, тел. 698-068. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надає відділ кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області.
 • № 77 (117) 20 липня 2010, вівторок
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - начальника Ріпкинського районного управління юстиції. Вимоги: повна вища юридична освіта, громадянство України, постійне проживання на території України не менше, ніж 5 років, стаж роботи за фахом не менше, ніж 3 роки, погодження райдержадміністрації, досконале володіння державною мовою, знання комп’ютера;
  - заступника начальника Менського районного управління юстиції - начальника відділу реєстрації актів цивільного стану. Вимоги: повна вища юридична освіта, громадянство України, постійне проживання на території України не менше, ніж 5 років, стаж роботи за фахом не менше, ніж 3 ріки, висновок кваліфікаційної комісії відділу реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Чернігівській області про визнання рівня професійної підготовки; досконале володіння державною мовою, знання комп’ютера;
  - старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Чернігівського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника). Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій (державного виконавця) не менше, ніж один рік або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше, ніж два роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп’ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 698-068. Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надає відділ кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області.
 • № 76 (116) 17 липня 2010, субота
  Чернігівська обласна державна насіннєва інспекція
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади
  - державного службовця – начальника Семенівської районної державної насіннєвої інспекції.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта;
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше, ніж 5 років;
  3. Володіння державною мовою і вміння працювати на комп’ютері.
  Документи подавати терміном 30 днів з моменту публікації оголошення на адресу: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41-а.
  Додаткова інформація за тел. 77-42-62.
 • № 75 (115) 15 липня 2010, чертвер
  Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення посад:
  - спеціаліст-фахівець сектору контролю за виконанням судових рішень
  Вимоги до кандидата:
  Повна або базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра за напрямком підготовки: право. Стаж роботи в державній службі у сфері правової діяльності на посаді спеціаліста 1 категорії не менше, ніж 3 роки або за фахом на посаді спеціаліста 1 категорії у інших сферах права не менше, ніж 5 років.
  Документи для участі у конкурсі подавати протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська 4, сектор роботи з особовим складом.
  Довідки за тел. 4-22-32.
 • № 74 (114) 13 липня 2010, вівторок
  Чернігівська обласна державна насіннєва інспекція
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:
  Державного службовця, провідного агронома – державного інспектора з насінництва району Коропської, Бобровицької районних державних насіннєвих інспекцій.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта.
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше, ніж 3 роки.
  3. Володіння державною мовою і вміння працювати на комп’ютері.
  Документи треба подавати протягом 30 днів з моменту публікації оголошення на адресу: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41-а.
  Додаткова інформація за тел. 774-262.

< - ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ВАКАНСІЇ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET Rambler's Top100 ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО офіційний сайт

< -- Перехід до початкової сторінки основного ресурсу http://www.anodonta.com.ua