Сосницька районна газета “ВІСТІ Сосничини”

Сосницька районна газета “ВІСТІ Сосничини”
 • вакансії державних службовців у Чернігівській області, - перелік конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців:
   
   
   
 • № 57/9542 субота, 4 грудня 2010 року
  Матвіївська сільська рада оголошує конкурс на тимчасове заміщення вакантної посади головного бухгалтера.
  Вимоги до кандидатів: вища або середня спеціальна освіта відповідного професійного спрямування, обов'язкове знання української мови, вміння працювати на комп'ютері.
  Документи приймаються впродовж місяця з дня публікації оголошення за адресою: с. Матвіївка, вул. Лісова, 28.
  Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 2-45-42.
 • № 57/9542 субота, 4 грудня 2010 року
  Змітнівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста сільської ради.
  Вимоги: освіта вища, обов'язкове знання української мови, вміння працювати на комп'ютері.
  Документи приймаються впродовж місяця за адресою: с. Змітнів, вул. Придеснянська, 51.
  Довідки за телефоном 2-34-42.
 • № 55/9540 субота, 20 листопада 2010 року
  Сосницький районний суд, що знаходиться за адресою: смт. Сосниця, вул. Чернігівська, 54 м, оголошує конкурс для включення до кадрового резерву на посади державних службовців суду.
  Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:
  - на посаду керівника апарату суду: освіта повна вища за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі в органах судової влади чи стаж роботи на державній службі на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 7 років;
  - на посади заступника керівника апарату суду, помічника голови суду: повна вища освіта за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи на державній службі в органах судової влади не менше 3-х років або загальний стаж роботи за фахом не менше 5 років;
  - на посади помічника заступника голови суду, помічника судді, головного спеціаліста інформаційних технологій, консультанта суду: освіта повна вища за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи на державній службі в судових органах України не менше 2-х років або загальний стаж роботи за фахом не менше 3-х років, володіння комп'ютерною технікою на вакантну посаду головного спеціаліста інформаційних технологій з високою підготовкою професійного спрямування, на інші посади - на базовому рівні;
  - на посади старшого секретаря суду, секретаря суду, секретаря судових засідань, розпорядника суду, вимоги: освіта базова вища за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра.
  На заміщення вакантної посади головного бухгалтера та включення до кадрового резерву на цю посаду наступні вимоги: освіта базова вища за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аудит" з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи на державній службі за фахом не менше 3-х років, знання програми 1-С.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру і умов оплати праці, переліку питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за тел. 2-02-24.
  Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оголошення конкурсу.
  Адміністрація суду.
 • № 37/9522 субота, 7 серпня 2010 року
  Матвіївська сільська рада оголошує конкурс на тимчасове заміщення вакантної посади головного бухгалтера.
  Вимоги до кандидатів:
  - вища або середня спеціальна освіта відповідного професійного спрямування;
  - обов'язкове знання української мови;
  - вміння працювати на комп'ютері.
  Документи приймаються впродовж місяця з дня публікації оголошення за адресою: с. Матвіївка, вул. Лісова, 28.
  Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-45-42.
 • № 13/9499 субота, 27 лютого 2010 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного виконавця відділу державної виконавчої служби Сосницького районного управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-кт. Миру, 43, каб. 109, тел. 674-127.
 • № 4-5/9490-9491 п'ятниця, 15 січня 2010 року
  Оголошення
  Сосницьке районне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу реєстрації актів цивільного стану Сосницького районного управління юстиції.
  Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр, стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста 1 або 2 категорії не менше 1-го року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2-х років і рекомендований кваліфікаційною комісією для роботи у відділі РАЦС.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.
  Документи для участі у конкурсі подавати за адресою: Чернігівська обл., смт. Сосниця, вул. Виноградського, 12-а. Довідки за телефоном 2-14-08.
 • № 50-51/9476-9477 субота, 28 листопада 2009 року
  ОГОЛОШЕННЯ
  Сосницький РВ УМВС України в Чернігівській області потребує заміщення вакантної посади інженера-програміста.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища технічна освіта;
  2. Служба в армії (військова кафедра, наявність військового квитка);
  3. Особи чоловічої статі до 30 років.
  Детальна інформація про працевлаштування на вищевказану посаду за телефоном 2-12-65. Звертатися до Сосницького РВ УМВС України в Чернігівській області, в сектор кадрового забезпечення.
 • № 26/9453 субота, 27 червня 2009 року
  Сосницький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця — головного спеціаліста, головного бухгалтера.
  Основними умовами прийому кандидата на посаду є:
  - повна вища бухгалтерська або економічна освіта,
  - обов'язкове знання української мови,
  - вміння працювати на комп'ютері,
  - стаж роботи за фахом або на посаді державного службовця - не менше 2 років.
  Документи приймаються впродовж місяця з дня оголошення за адресою: смт. Сосниця, вул. Троїцька, 38. Телефон для довідок 2-75-11.
  Дирекція.
 • № 47/9422 субота, 22 листопада 2008 року
  Сосницький районний суд, що знаходиться за адресою: смт. Сосниця, вул. Чернігівська, 54 м, оголошує конкурс на заміщення:
  вакантної посади розпорядника суду.
  Вимоги до кандидата:
  - освіта базова вища за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра;
  - стаж роботи на державній службі в судових органах України не менше 2-х років або загальний стаж роботи за фахом не менше 3-х років;
  - володіння комп'ютерною технікою на базовому рівні;
  та включення до кадрового резерву на посади:
  керівника апарату суду, помічника голови суду, помічника заступника голови суду, помічника судді, головного спеціаліста з інформаційних технологій, консультанта суду.
  Вимоги до кандидатів:
  - освіта повна вища за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  - стаж роботи на державній службі в судових органах України не менше 2-х років або загальний стаж роботи за фахом не менше 3-х років;
  - володіння комп'ютерною технікою на вакантну посаду головного спеціаліста з інформаційних технологій на високому рівні, на інші посади - на базовому рівні.
  старшого секретаря суду, секретаря суду, секретаря судових засідань, розпорядника суду.
  Вимоги до кандидатів:
  - освіта базова вища за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра;
  - стаж роботи на державній службі в судових органах України не менше 2-х років або загальний стаж роботи за фахом не менше 3-х років;
  - володіння комп'ютерною технікою на базовому рівні.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за телефонами 2-14-34, 2-02-24.
  Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оголошення конкурсу.
 • № 46/9421 субота, 15 листопада 2008 року
  Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного спеціаліста з правової і кадрової роботи, комп'ютерного забезпечення та з розвитку аграрного ринку.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища юридична, стаж роботи за фахом не менше трьох років, вміння працювати на комп'ютері.
  Термін подачі заяв на участь у конкурсі: місяць від дня публікації оголошення.
  Звертатись за адресою: смт. Сосниця, вул. Виноградського, 36, тел. 2-15-30.
 • № 45/9420 субота, 8 листопада 2008 року
  Матвіївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера сільської ради.
  Вимоги до претендентів: вища або середня спеціальна освіта, стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років, досконале знання української мови, вміння працювати на комп'ютері.
  Звертатися у сільську раду особисто або за телефоном 2-45-42.
 • № 39/9414 субота, 27 вересня 2008 року
  Фінансове управління Сосницької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з комп'ютеризації.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища технічна, економічна (закінчена), громадянство України, вільне володіння українською мовою, досконале знання комп'ютера, стаж роботи не менше 3 років за спеціальністю.
  Для бажаючих взяти участь у конкурсі необхідні документи:
  Заява на ім'я голови конкурсної комісії, особовий листок з обліку кадрів (ф.П-2ДС), автобіографія, копія документа про освіту, декларація про доходи, зобов'язання фінансового характеру, в тому числі і за кордоном, щодо себе і членів своєї сім'ї за формою, затвердженою Мінфіном.
  Документи приймаються протягом місяця з дня публікації оголошення за адресою: 16100, смт. Сосниця, вул. Грушевського, 15, конкурсна комісія фінансового управління.
 • № 39/9414 субота, 27 вересня 2008 року
  СОСНИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади адміністратора дозвільного центру у юридичному відділі апарату райдержадміністрації.
  ОСНОВНИМИ УМОВАМИ ПРИЙОМУ КАНДИДАТА НА ПОСАДУ Є:
  - повна вища юридична освіта;
  - обов'язкове знання української мови;
  - вміння працювати на комп'ютері:
  - стаж роботи у державній службі не менше трьох років або стаж роботи за спеціальністю не менше п'яти років.
  Документи приймаються впродовж місяця з дня оголошення за адресою: смт. Сосниця, вул. Грушевського, 15.
  Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації за телефонами 2-14-33, 2-15-39.
 • № 26/9401 п'ятниця, 27 червня 2008 року
  Киріївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера сільської ради. Вимоги до кандидатів: вища базова освіта; вільне володіння українською мовою; знання та вміння користуватися ПК. Термін останньої подачі заявки - місяць з дня опублікування оголошення.
 • № 13/9389 субота, 29 березня 2008 року
  Сосницький районний військовий комісаріат оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця — спеціаліста Сосницького районного військового комісаріату.
  Вимоги до кандидатів: знання української мови, вільне володіння ПЕОМ, вища освіта. Бажано, щоб це були військовослужбовці, які проходили військову службу на посадах офіцерів, прапорщиків.
  Термін подання документів — 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.
  За довідками звертатись по телефону 2-12-35.
 • № 12/9388 субота, 22 березня 2008 року
  Сосницький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців — провідних спеціалістів. Вимоги до кандидатів: освіта вища, психолог, юрист, соціальний працівник, вміння працювати на комп'ютері. Звертатися за адресою: смт. Сосниця, вул. Троїцька, 38. Термін подачі заяв на конкурс — місяць з дня публікації оголошення.

< - ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ВАКАНСІЇ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET Rambler's Top100 ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО офіційний сайт

< -- Перехід до початкової сторінки основного ресурсу http://www.anodonta.com.ua

cron