Менська районна газета “НАШЕ СЛОВО”

Менська районна газета “НАШЕ СЛОВО”
 • вакансії державних службовців у Чернігівській області, - перелік конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців:
   
   
   
 • № 25 (95464) субота, 19 червня 2010 року
  Міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії із земельних питань та містобудування.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту за спеціальностями - землевпорядкування та кадастр, інженер-будівельник або аналогічні спеціальності, стаж роботи за фахом не менше 2 років, володіють державною мовою, вміють працювати на комп'ютері.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Урицького, 7, м. Мена, Чернігівської області.
  Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці та з інших питань можна отримати за телефонами: 3-11-79; 3-16-19.
 • № 21 (95460) субота, 22 травня 2010 року
  Домницький виправний центр № 135 та Менська виправна колонія № 91 (смт. Макошине) мають потребу у кадрах
  Там чекають чесних, цілеспрямованих, відповідальних і дисциплінованих людей, які бажають працевлаштуватися на посади: помічник начальника установи, інженер енергопостачання, молодший інспектор відділу нагляду і безпеки, технік електрозв'язку, інженер-будівельник, заступник начальника з виробництва, інженер енергомеханічної групи, інспектор протипожежної профілактики, головний інженер, майстер, начальник майстерні, бухгалтер. Заробітна плата за вакансіями складає від 1100 гривень. За детальнішою інформацією щодо працевлаштування звертатися до районного центру зайнятості.
  Телефон 2-36-10.
 • № 10 (95449) субота, 6 березня 2010 року
  Районний військовий комісаріат оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста.
  Вимоги до кандидата: освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем - спеціаліст. Термін прийняття документів - протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. Тел. 2-11-65.
 • № 7 (95446) субота, 13 лютого 2010 року
  Менська райдержадміністрація, що розміщується за адресою: м. Мена, вул. Червона площа, 6, оголошує прийом документів на посаду начальника комунального підприємства "Менське районне архітектурно-планувальне бюро".
  Вимоги до кандидатів: освіта архітектурна або будівельна, володіння державною мовою.
  За довідками щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися до кабінету № 24 або за тел. 2-10-29.
 • № 3 (95442) п'ятниця, 15 січня 2010 року
  Відділ Держкомзему у Менському районі Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад спеціалістів відділу (завідувач сектору державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель, провідний спеціаліст сектору державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель, головний спеціаліст - юрисконсульт, спеціаліст сектору землеустрою моніторингу охорони та ринку земель, спеціаліст ІІ категорії сектору державного земельного кадастру, спеціаліст сектору державного земельного кадастру) та тимчасово вакантної посади провідного спеціаліста сектору державного земельного кадастру. Вимоги до кандидатів: освіта вища землевпорядна за спеціальністю землевпорядкування і кадастр та юридична, стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років, знання персонального комп'ютера.
  Довідки за тел.: 2-11-43, 2-15-84.
  Термін подачі заяв та документів - місяць з дня оголошення.
 • № 3 (95442) п'ятниця, 15 січня 2010 року
  Менська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста бухгалтера 1 категорії.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту за фахом бухгалтер або економіст, стаж роботи за фахом не менше трьох років, володіють державною мовою, вміють працювати на комп'ютері.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Урицького, 7, м. Мена Чернігівської області.
  Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці та з інших питань можна отримати за телефонами: 3-11-79, 3-16-19.
 • № 18 (95405) четвер, 30 квітня 2009 року
  Домницький виправний центр № 135 (с. Домниця Менського району Чернігівської області) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця: провідний спеціаліст групи по роботі з особовим складом.
  Кваліфікаційні вимоги: повна, базова або неповна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, молодшого спеціаліста за напрямком підготовки: право, управління у сфері правопорядку, адміністративний менеджмент, управління трудовими ресурсами, менеджмент, соціологія, педагогічна освіта, психологія. Стаж роботи - два роки.
  Документи приймаються протягом 30 днів з моменту опублікування оголошення.
  Детальна інформація за тел.: 4-64-32, 4-64-97, 8(066)144-50-50.
 • № 17 (95404) субота, 25 квітня 2009 року
  Менська виправна колонія № 91 управління ДДУПВП у Чернігівській області смт. Макошине оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - спеціаліста групи контролю за виконанням судових рішень.
  Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра за напрямом підготовки - право.
  Додаткові вимоги: знання ПК, відсутність судимостей у кандидата та його близьких родичів, уміння працювати з людьми.
  Заяви приймаються протягом 30 днів з дня публікації оголошення. Довідки за телефоном 4-11-63.
 • № 17 (95404) субота, 25 квітня 2009 року
  Менська виправна колонія № 91 управління ДДУПВП у Чернігівській області смт. Макошине оголошує набір чоловіків для служби в кримінально-виконавчій системі України на посаді молодшого інспектора.
  Вимоги до кандидатів:
  - вік до 30 років;
  - строкова служба у Збройних Силах (придатність до військової служби),
  - повна середня освіта (загальноосвітня школа, ПТУ);
  - відсутність судимостей (у кандидата та його близьких родичів).
  Довідки за тел.: 4-11-58, 4-11-63. Адміністрація.
 • № 7 (95394) субота, 14 лютого 2009 року
  Домницький виправний центр № 135 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця: спеціаліста - бухгалтера.
  Вимоги: вища, неповна вища освіта відповідного професійного спрямування.
  Запрошуються на роботу чоловіки на посади молодших інспекторів відділу нагляду і безпеки (охорона). Вимоги: повна загальна освіта, наявність військового квитка, відсутність судимостей, вік 18 - 31 рік. Стабільна заробітна плата, позмінний графік роботи, соціальний пакет.
  Документи щодо посади спеціаліста - бухгалтера приймаються протягом 30 днів з моменту опублікування оголошення.
  Тел.: 8(063)-379-17-85, 8(096)-334-26-17, 4-64-32.
 • № 6 (95393) субота, 7 лютого 2009 року
  Менська виправна колонія № 91 управління ДДУПВП у Чернігівській області (смт. Макошине) оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця: головний бухгалтер (на час відпустки по догляду за дитиною основного працівника).
  Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра за напрямом підготовки: економіка і підприємництво (бухгалтерський облік, облік і аудит, банківська справа, економіка підприємства), стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше трьох років або на керівних посадах в інших сферах не менше п'яти років. Досвід роботи щодо управління персоналом.
  Менській виправній колонії № 91 управління ДДУПВП у Чернігівській області (смт. Макошине)
  ПОТРІБНІ:
  ЧОЛОВІКИ ДЛЯ СЛУЖБИ В КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧІЙ СИСТЕМІ УКРАЇНИ НА ПОСАДІ ІНСПЕКТОРА ПО ОХОРОНІ ТА НАГЛЯДУ.
  Вимоги до кандидатів: вік до 30 років, строкова служба у Збройних Силах (придатність до військової служби), повна середня освіта (загальноосвітня школа, ПТУ, технікум), відсутність судимостей (у кандидата та його близьких родичів).
  За довідками звертатися до відділу кадрів колонії.
  Тел. 4-11-58.
 • № 48 (95383) субота, 29 листопада 2008 року
  Міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста другої категорії.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту та стаж роботи за фахом у державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи в інших сферах економіки не менше двох років, володіють державною мовою, вміють працювати на комп'ютері.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Урицького, 7, м. Мена Чернігівської області.
  Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці та з інших питань можна отримати за телефонами:
  3-11-79; 3-16-19.
 • № 43 (95378) субота, 25 жовтня 2008 року
  Управління Пенсійного фонду України в Менському районі оголошує конкурс на заміщення тимчасової вакантної посади головного спеціаліста відділу надходження доходів.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища економічна, вміння працювати на комп'ютері.
 • № 30 (95366) субота, 26 липня 2008 року
  МЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ УПРАВЛІННЯ ДДУПВП В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (№ 91)
  смт. Макошине
  оголошує конкурс на заміщення посади державного службовця
  ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР
  Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра за напрямом підготовки: економіка і підприємництво (бухгалтерський облік, облік і аудит, банківська справа, економіка підприємства), стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше трьох років або на керівних посадах в інших сферах не менше п'яти років. Досвід роботи щодо управління персоналом.
  За довідками звертатися до відділу кадрів. Тел. 4-11-58
 • № 30 (95366) субота, 26 липня 2008 року
  Райдержадміністрація, що розміщується за адресою: м. Мена, вул. Червона площа, 6, оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади спеціаліста 1-ї категорії юридичного відділу апарату райдержадміністрації.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, володіння навичками роботи на персональному комп'ютері, досконале знання української мови.
  Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення (кабінет № 40).
  За довідками щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці та інших звертатися до кабінету № 40 або за телефоном 2-11-29.
 • № 13 (95349) субота, 29 березня 2008 року
  Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця — спеціаліста першої категорії відділу реєстрації актів цивільного стану Менського районного управління юстиції.
  Вимоги до кандидатів: вища юридична освіта, рекомендація кваліфікаційної комісії Головного управління юстиції в Чернігівській області, досконале знання державної мови, вміння працювати на комп'ютері.
  Заяви приймаються протягом місяця за адресою: м. Мена, вул. Червона площа, 20, районне управління юстиції. Тел.: 2-36-90, 2-17-76.

< - ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ВАКАНСІЇ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET Rambler's Top100 ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО офіційний сайт

< -- Перехід до початкової сторінки основного ресурсу http://www.anodonta.com.ua

cron