Чернігівська обласна газета «Деснянська Правда»

Чернігівська обласна газета «Деснянська Правда»
 • вакансії державних службовців у Чернігівській області, - перелік конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців:
   
   
   
 • № 138 (28105) четвер, 9 грудня 2010 року
  Чернігівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс із зарахування до кадрового резерву на посаду голови обласної державної адміністрації.
  До участі у конкурсі допускаються особи, які:
  - є громадянами України;
  - вільно володіють державною мовою;
  - мають повну вищу освіту;
  - мають стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менш як п'ять років та займають (займали) посади в державних органах чи органах місцевого самоврядування не нижче четвертої категорії.
  Народні депутати України, державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які займали посади першої, другої категорії не менш як два роки, зараховуються до кадрового резерву без конкурсного відбору за умови подання документів у визначений строк.
  До участі у конкурсі не допускаються особи, які:
  - досягли встановленого законом граничного віку перебування на державній службі;
  - визнані в установленому порядку недієздатними;
  - мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади державного службовця;
  - позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений строк;
  - в інших випадках, установленими законами.
  Термін подачі заяв - 1 місяць з дня опублікування оголошення.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  - особова картка П-2ДС;
  - копія диплома про освіту;
  - копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
  - фотокартка розміром 4х6 см..
  З пропозиціями звертатися у відділ кадрової роботи апарату облдержадміністрації, вул. Шевченка, 7, к. 42, тел. 67-50-06; к. 58, тел. 67-53-54.
 • № 131 (28098) вівторок, 23 листопада 2010 року
  Чернігівський районний суд Чернігівської області, розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Воровського, 4, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного бухгалтера.
  Вимоги до кандидата: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3 років або стаж роботи на посаді головного бухгалтера не менше 5 років, володіння державною мовою, використання в роботі комп'ютерної техніки.
  Заяви та документи приймаються протягом місяця з моменту виходу оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Воровського, 4, каб. № 8, тел. 699-590.
 • № 130 (28097) субота, 20 листопада 2010 року
  УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  оголошує конкурс на заміщення посади провідного спеціаліста відділу
  розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.
  Вимоги до кандидатів: повна вища педагогічна освіта, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або робота на керівних посадах чи методичної роботи в установах, закладах освіти не менше 3 років. Досконале володіння державною мовою та комп'ютерною технікою.
  Заяви приймаються впродовж 30 календарних днів із дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 34, каб. № 5 (відділ кадрів), тел. 95-21-56.
 • № 129 (28096) четвер, 18 листопада 2010 року
  Територіальне управління Державної судової адміністрації в Чернігівській області, розташоване за адресою: м. Чернігів, пр. Миру, 49-а, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності, юридичної служби.
  Вимоги до кандидата: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, загальний стаж роботи за фахом не менше 3-х років, володіння державною мовою, використання в роботі комп'ютерної техніки.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається за телефоном 676-581 або під час особистого прийому в приміщенні управління (кабінет №302).
  Заява та документи приймаються протягом 30 календарних днів з моменту оголошення.
 • № 123 (28090) четвер, 4 листопада 2010 року
  Територіальне управління Державної судової адміністрації в Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця:
  головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики, органів суддівського самоврядування, незалежності, безпеки та соціального захисту суддів, служби судових розпорядників, кадрової роботи.
  Вимоги до кандидата: вища юридична освіта, стаж роботи в галузі застосування права, володіння державною мовою, використання у роботі комп'ютерної техніки.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається за телефоном 676-581 або під час особистого прийому в приміщенні управління (кабінет №2).
  Заяви та документи приймаються протягом 30 календарних днів з моменту оголошення. Наша адреса: м. Чернігів, пр-т. Миру, 49-а.
 • № 91 (28058) четвер, 19 серпня 2010 року
  Міністерство аграрної політики України
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку Чернігівської області.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту, відповідну підготовку та стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах відповідного профілю не менше п'яти років.
  Термін подання заяв - 2 тижні з дня опублікування оголошення.
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів, фотокартку, автобіографію, копії документів про повну вищу освіту, наукові ступені і вчені звання, копію трудової книжки, довідку про наявність педагогічного стажу та копію з паспорту, де вказано громадянство України, завірених у встановленому порядку.
  Документи надсилаються за адресою: 01001, м. Київ-1, вул. Хрещатик, 24, кімн. 525, Мінагрополітики України. Тел.: 278-36-14, 226-34-66.
 • № 90 (28057) вівторок, 17 серпня 2010 року
  Обласна інспекція державного технічного нагляду облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника інспекції, головного державного інженера-інспектора Держтехнагляду Козелецького району.
  Вимоги до учасників конкурсу:
  Вища технічна освіта, досвід роботи з питань, що належать функції інспекції Держтехнагляду. Місце проживання: смт. Козелець.
  Документи приймаються протягом місяця від дня опублікування оголошення.
  До заяви на ім'я голови конкурсної комісії обласної інспекції Держтехнагляду додаються:
  - особова картка з обліку кадрів;
  - автобіографія;
  - копія документів про освіту, паспорта, військового квитка;
  - декларація про доходи за минулий рік.
  Довідки про умови конкурсу за адресою: 14020, м. Чернігів, вул. Шевченка, 162-а; тел.: 3-35-86, 60-64-11.
 • № 90 (28057) вівторок, 17 серпня 2010 року
  Управління комунального майна
  Чернігівської обласної ради
  оголошує конкурс на заміщення посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення.
  Основні вимоги до кандидата:
  - громадянство України;
  - вища освіта фінансово-економічного спрямування;
  - володіння державною мовою;
  - володіння навичками роботи на комп'ютері.
  Для участі у конкурсі подаються документи:
  - заява на участь у конкурсі;
  - особова картка форми №П-2ДС;
  - копія паспорта;
  - копія диплома з додатками;
  - копія трудової книжки, завірена в установленому порядку, у разі її наявності;
  - декларація про доходи за 2009 рік;
  - фотокартка розміром 4х6;
  - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  Додаткова інформація надається за тел.: 676-408.
  Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 43, кім. 313.
 • № 76 (28043) четвер, 15 липня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення.
  Основні вимоги до кандидата:
  - громадянство України;
  - вища освіта фінансово-економічного спрямування;
  - володіння державною мовою;
  - володіння навичками роботи на комп'ютері.
  Для участі у конкурсі подаються документи:
  - заява на участь у конкурсі;
  - особова картка форми №П-2ДС;
  - копія паспорта;
  - копія диплома з додатками;
  - копія трудової книжки, завірена в установленому порядку, у разі її наявності;
  - декларація про доходи за 2009 рік;
  - фотокартка розміром 4х6;
  - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
  Додаткова інформація надається за тел.: 676-408, 676-421.
  Документи щодо участі у конкурсі приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 43, кім. 313, 315.
 • № 71 (28040) субота, 3 липня 2010 року
  Головне управління юстиції
  у Чернігівській області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантних посад:
  - старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Бобровицького районного управління юстиції.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або II категорій (державного виконавця) не менше, ніж один рік або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше, ніж два роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп’ютера;
  - державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції, державного виконавця відділу державної виконавчої служби Менського районного управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп’ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: пр-т Миру, 43, каб. 109, м. Чернігів, тел. 698-068. Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надає відділ кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області.
 • № 64 (28043) вівторок, 15 червня 2010 року
  Чернігівська обласна державна насіннєва інспекція
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади:
  державного службовця, провідного агронома - державного інспектора з насінництва області Чернігівської обласної державної насіннєвої інспекції.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта;
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше ніж 3 роки;
  3. Знання державної мови і вміння працювати на комп'ютері.
  Документи подаються протягом 30 днів з момента публікації оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41-а.
  Додаткова інформація за тел. 774-262.
 • № 63 (28042) субота, 12 червня 2010 року
  Головне управління юстиції в Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Борзнянського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника); старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції (на час відсутності основного працівника); старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Срібнянського районного управління юстиції; старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Щорського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника). Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій (державного виконавця) не менше, ніж один рік, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше, ніж два роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 698-068. Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції в Чернігівській області.
 • № 63 (28042) субота, 12 червня 2010 року
  Чернігівське міське управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посад:
  - головного спеціаліста відділу реєстрації актів цивільного стану Чернігівського міського управління юстиції (на час відсутності основного працівника). Вимоги: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше, ніж один рік, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше, ніж три роки; висновок кваліфікаційної комісії відділу реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції в Чернігівській області про визнання рівня професійної підготовки;
  - двох посад спеціаліста ІІ категорії відділу організаційного, кадрового та правового забезпечення Чернігівського міського управління юстиції (одна - на час відсутності основного працівника). Вимоги: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста не менше, ніж один рік, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше, ніж два роки.
  Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надасть кадрова служба.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 118, каб. 304, тел. : 4-43-17, 671-987.
 • № 63 (28042) субота, 12 червня 2010 року
  Головне управління юстиції в Чернігівській області проводить професійний відбір кандидатів для вступу на навчання за державним замовленням до Одеської національної юридичної академії (ОНЮА) та національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (НЮАУ) у 2010 році.
  Вимоги: повна загальна середня освіта (додаток до атестату з кількістю балів із загальноосвітніх предметів не менше, ніж 124); наявність сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти, виданих у 2008, 2009 або 2010 році, з української мови та літератури, історії України, іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська) - для вступу до НЮАУ; для вступу до ОНЮА - третій предмет на вибір (або з іноземної мови, або з математики, або з біології, або з географії) з кількістю не менше, ніж 124 бали кожен (якщо з непрофільних предметів сума балів нижче, ніж 124, з профільного - історія України - не нижче, ніж 170 балів).
  Документи приймаються до 2 липня 2010 року за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 698-068.
 • № 53 (28020) вівторок, 18 травня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  оголошує конкурс на заміщення посади
  на період відсутності основного працівника провідного спеціаліста відділу
  вищих навчальних закладів, науки та кадрової роботи.
  Вимоги до кандидатів:
  - повна вища педагогічна освіта, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або у галузі освіти не менше 2 років.
  - досконале володіння державною мовою та комп'ютерною технікою.
  Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 34, каб. № 5 (відділ кадрів), тел. 95-21-56.
 • № 52 (28031) субота, 15 травня 2010 року
  Державна інспекція з карантину рослин по Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця:
  - провідного спеціаліста - державного інспектора з карантину рослин ПКР "Славутич";
  - провідного спеціаліста - державного інспектора з карантину рослин ПКР "Щорс".
  Вимоги до учасників конкурсу:
  - громадянин України віком: чоловіки до 60 років, жінки до 55 років, які вільно володіють українською мовою;
  - освіта вища за спеціальністю - "захист рослин", "агрономія";
  - стаж роботи за фахом - не менше 2-х років;
  - володіння комп'ютером.
  Термін подання заяв — місяць з дня опублікування оголошення.
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву з підтвердженням про ознайомлення з встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходженням державної служби, особа картка ф. № П-2 ДС, 2 фотокарточки розміром 3х4 см, автобіографію, копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, атестат про вчене звання, копію трудової книжки та копію з паспорта, де зазначено громадянство України, завірені у встановленому порядку.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.
  Документи подаються за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41, тел. 699-858.
 • № 52 (28031) субота, 15 травня 2010 року
  Управління у СЗПС у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища за спеціальністю інженер-технолог харчової промисловості, стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років.
  Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 49-а, кімн. 403, тел. для довідок 699-649.
 • № 45 (28024) субота, 24 квітня 2010 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - державного виконавця Деснянського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції;
  - державного виконавця відділу державної виконавчої служби Городнянського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника). Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера;
  - старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Бобровицького районного управління юстиції. Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій (державного виконавця) не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше двох років, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера;
  - провідного спеціаліста відділу державної виконавчої служби головного управління юстиції у Чернігівській області.
  Вимоги: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, громадянство України, стаж роботи за фахом у державній службі на посаді спеціаліста І категорії не менше 2-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 698-068.
 • № 45 (28012) четвер, 22 квітня 2010 року
  ТЕРИТОРІАЛЬНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ПРАЦІ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного державного інспектора праці відділу інформаційного, аналітичного та нормативно-правового забезпечення.
  Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища юридична (економічна) освіта, стаж роботи, знання трудового та адміністративного законодавства, володіння державною мовою, навики роботи на комп'ютері.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається по тел. (0462)675-226.
  Документи на конкурс приймаються за адресою: м. Чернігів, вул. П'ятницька, 39, к. 907.
  Термін прийому документів - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
 • № 39 (28018) субота, 10 квітня 2010 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Борзнянського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника); старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Срібнянського районного управління юстиції; старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Щорського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника). Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій (державного виконавця) не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше двох років, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера;
  провідного спеціаліста відділу правової роботи, правової освіти. реєстрації нормативно-правових актів та легалізації об'єднань громадян Головного управління юстиції у Чернігівській області. Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 2-х років або за фахом в інших сферах не менше 3-х років;
  заступника начальника, старшого державного виконавця (на строк відсутності основного працівника) підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області. Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж юридичної роботи не менше 3-х років, проживання на території України не менше п'яти років.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 698-068.
 • № 33 (28012) четвер, 25 березня 2010 року
  Державна інспекція з карантину рослин по Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця:
  провідного спеціаліста - державного інспектора з карантину рослин ПКР "Славутич";
  провідного спеціаліста - державного інспектора з карантину рослин ПКР "Горностаївка".
  Вимоги до учасників конкурсу:
  - громадяни України віком: чоловіки до 60 років, жінки до 55 років, які вільно володіють українською мовою;
  - освіта вища за спеціальністю - "захист рослин", "агрономія";
  - стаж роботи за фахом - не менше 2 років;
  - володіння комп'ютером.
  Термін подання заяв — місяць з дня опублікування оголошення.
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву з підтвердженням про ознайомлення з встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходженням державної служби, особа картка ф. №П-2 ДС, 2 фотокартки розміром 3х4 см, автобіографію, копії документів про вищу освіту, наукова ступінь, атестат про вчене звання, копію трудової книжки та копію з паспорта, де зазначено громадянство України, завірені у встановленому порядку.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою. Документи подаються за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41.
  Тел. 699-858.
 • № 28 (28007) субота, 13 березня 2010 року
  Головне управління юстиції в Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Бобровицького районного управління юстиції.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій (державного виконавця) не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше двох років, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 698-068.
 • № 28 (28007) субота, 13 березня 2010 року
  Чернігівське міське управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - спеціаліста відділу реєстрації актів цивільного стану Чернігівського міського управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра; висновок кваліфікаційної комісії відділу реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції в Чернігівській області про визнання рівня професійної підготовки.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 118, каб. 304, тел. 4-43-17.
 • № 26 (28005) субота, 6 березня 2010 року
  Управління державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Чернігівській області, за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 28, контактний тел. (0462)65-53-03.
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади на період відпустки по догляду за дитиною спеціаліста-бухгалтера фінансового сектора.
  Вимоги до осіб, які допускаються до участі у конкурсі: освіта повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра; знання РС ("Парус-Консолідація", "Парус-Бухгалтерія", К-Files).
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків та умов оплати праці буде надана кадровим підрозділом за телефоном (0462) 65-53-03.
  Термін прийняття документів з 10 березня 2010 року (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу).
 • № 24 (27991) субота, 27 лютого 2010 року
  ОБЛАСНА ІНСПЕКЦІЯ ДЕРЖАВНОГО ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника інспекції, головного державного інженера-інспектора Держтехнагляду Ічнянського району.
  Вимоги до учасників конкурсу:
  Вища технічна освіта, досвід роботи з питань, що належать до компетенції інспекції Держтехнагляду. Місце проживання: м. Ічня.
  Документи приймаються протягом місяця від дня опублікування оголошення.
  До заяв на ім'я голови конкурсної комісії обласної інспекції Держтехнагляду додаються:
  особова картка з обліку кадрів;
  - автобіографія;
  - копія документів про освіту, паспорта, військового квитка;
  - декларація про доходи за минулий рік.
  Довідки про умови конкурсу за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 162-А; Тел.: 3-35-86, 60-64-11.
 • № 21 (28000) вівторок, 23 лютого 2010 року
  Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомоги та нових технологій.
  Кваліфікаційні вимоги: вища медична, або середня медична з гуманітарною вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Знання ПК. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3-х років, або загальний стаж роботи в державній службі за фахом не менше 5 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 7 років.
  Термін прийому документів - 30 днів з дня оголошення конкурсу.
  Звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса, 1-б, тел. 77-45-32.
 • № 21 (28000) вівторок, 23 лютого 2010 року
  Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади
  - головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомоги та нових технологій.
  Кваліфікаційні вимоги: вища медична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Знання ПК. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3-х років, або загальний стаж роботи в державній службі за фахом не менше 5 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 7 років.
  Термін прийому документів - 30 днів з дня оголошення конкурсу.
  Звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса, 1-б, тел. 77-45-32.
 • № 18 (27997) вівторок, 16 лютого 2010 року
  Чернігівська обласна державна насіннєва інспекція
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади державного службовця: провідного агронома Ріпкинської районної державної насіннєвої інспекції - державного інспектора з насінництва району.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта.
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років.
  3. Знання державної мови і вміння працювати на комп'ютері.
  Документи подаються терміном у 30 днів з моменту публікації оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41.
  Додаткова інформація за тел. 77-42-62.
 • № 18 (27997) вівторок, 16 лютого 2010 року
  Чернігівська обласна державна насіннєва інспекція
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади державного службовця: провідного агронома Куликівської районної державної насіннєвої інспекції - державного інспектора з насінництва району.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта.
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років.
  3. Знання державної мови і вміння працювати на комп'ютері.
  Документи подаються терміном у 30 днів з моменту публікації оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41.
  Додаткова інформація за тел. 77-42-62.
 • № 18 (27997) вівторок, 16 лютого 2010 року
  Чернігівська обласна державна насіннєва інспекція
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади державного службовця: провідного агронома Варвинської районної державної насіннєвої інспекції - державного інспектора з насінництва району.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта.
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років.
  3. Знання державної мови і вміння працювати на комп'ютері.
  Документи подаються терміном у 30 днів з моменту публікації оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41.
  Додаткова інформація за тел. 77-42-62.
 • № 15 (27994) вівторок, 9 лютого 2010 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - головного спеціаліста відділу нотаріату Головного управління юстиції у Чернігівській області.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5-ти років;
  - заступника начальника Борзнянського районного управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, громадянство України, постійне проживання на території України не менше 5-ти років, стаж юридичної роботи не менше 3-х років, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 15 (27994) вівторок, 9 лютого 2010 року
  Чернігівське міське управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
  провідного спеціаліста відділу реєстрації актів цивільного стану Чернігівського міського управління юстиції.
  Вимоги: повна вища технічна освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2-х років.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 118, каб. 304, тел. 67-10-61
 • № 14 (27993) п'ятниця, 5 лютого 2010 року
  Державна інспекція захисту рослин Чернігівської області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади державного службовця:
  - провідного спеціаліста Державної інспекції захисту рослин Ічнянського району;
  - провідного спеціаліста Державної інспекції захисту рослин Прилуцького району;
  - провідного спеціаліста фітосанітарного контролю і діагностики Державної інспекції захисту рослин Прилуцького району.
  УМОВИ КОНКУРСУ
  Вища освіта, за спеціальністю "захист рослин або агрономія", освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, володіння державною мовою, уміння працювати на комп'ютері, стаж роботи за фахом не менше 3 років.
  Термін подачі заяв — 1 місяць з дня оголошення конкурсу.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  особова картка П-2ДС;
  копія паспорта та диплома про освіту;
  декларація про доходи за 2009 рік;
  2 фотокартки 4х6 см.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою: м. Чернігів, вул. Старобілоуська, 25а. Контактний тел.: 77-40-06, 64-91-91.
 • № 12 (27991) вівторок, 2 лютого 2010 року
  Чернігівська облдержнасінінспекція - вакансія:
  - державний службовець, начальник Козелецької райдержнасінінспекції.
  Документи подавати протягом 30 днів з моменту опублікування оголошення.
  Додаткова інформація за тел. 77-42-62.
 • № 12 (27991) вівторок, 2 лютого 2010 року
  Чернігівська облдержнасінінспекція - вакансія:
  - державний службовець, начальник Бахмацької райдержнасінінспекції.
  Документи подавати протягом 30 днів з моменту опублікування оголошення.
  Додаткова інформація за тел. 77-42-62.
 • № 12 (27991) вівторок, 2 лютого 2010 року
  Чернігівська облдержнасінінспекція - вакансія:
  - державний службовець, провідний агроном Коропської райдержнасінінспекції.
  Документи подавати протягом 30 днів з моменту опублікування оголошення.
  Додаткова інформація за тел. 7-7-42-62.
 • № 9 (27988) вівторок, 26 січня 2010 року
  Головне управління юстиції в Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
  - головного спеціаліста сектора роботи зі зверненнями громадян, контролю та організаційного забезпечення Головного управління юстиції в Чернігівській області.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5-ти років.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 60-49-28.
 • № 9 (27988) вівторок, 26 січня 2010 року
  Чернігівське районне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
  - провідного спеціаліста Чернігівського районного управління юстиції.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 50-а, тел. 67-18-33.
 • № 6 (27985) вівторок, 19 січня 2010 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади
  - головного спеціаліста сектора по роботі зі зверненнями громадян, контролю та організаційного забезпечення головного управління юстиції в Чернігівській області.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5-ти років.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 6 (27985) вівторок, 19 січня 2010 року
  Чернігівське районне управління юстиції ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади
  - провідного спеціаліста Чернігівського районного управління юстиції.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за спеціальністю не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 50-а, тел. 671-833
 • № 40 (27979) четвер, 31 грудня 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади
  - провідного спеціаліста відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Чернігівській області.
  Вимоги: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, громадянство України, стаж роботи за фахом у державній службі на посаді спеціаліста І категорії не менше 2-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 38 (27977) субота, 26 грудня 2009 року
  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ:
  - головного спеціаліста з кадрової роботи та державної служби;
  Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта (спеціаліст, магістр), досвід роботи у сфері державного контролю якості лікарських засобів, навики роботи на комп'ютері, стаж роботи не менше, ніж 3 роки.
  - головних спеціалістів відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції (3 посади);
  Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямком підготовки "Фармація", навики роботи на комп'ютері, бажано досвід роботи у сфері державного контролю якості лікарських засобів, стаж роботи за фахом не менше, ніж 3 роки.
  Для участі в конкурсі потрібно надати відповідну заяву та документи, передбачені чинним законодавством України.
  Заяви та документи приймаються конкурсною комісією за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 602, протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.
  Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків та умов оплати праці, умов проведення конкурсу, можна отримати за телефонами: (0462)698-290, 698-213.
 • № 35 (27974) субота, 19 грудня 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника Менського районного управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби. Вимоги: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, громадянство України, постійне проживання на території України не менше, ніж 5 років, стаж юридичної роботи не менше, ніж 3 роки, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 33 (27972) вівторок, 15 грудня 2009 року
  Головне управління юстиції в Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Бобровицького районного управління юстиції. Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорій (державного виконавця) не менше, ніж один рік або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше, ніж два роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера;
  - державного виконавця відділу державної виконавчої служби Борзнянського районного управління юстиції. Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 28 (27967) четвер, 3 грудня 2009 року
  Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
  головного спеціаліста відділу лікувально-профілактичної допомоги та нових технологій.
  Кваліфікаційні вимоги: вища медична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Знання ПК. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше, ніж 3 роки, або загальний стаж роботи на державній службі за фахом не менше, ніж 5 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше, ніж 7 років.
  Термін прийому документів - 30 днів від дня оголошення конкурсу.
  Звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса, 1-б, тел. 77-45-32.
 • № 28 (27967) четвер, 3 грудня 2009 року
  Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
  провідного спеціаліста відділу по роботі з кадрами та зверненнями громадян.
  Кваліфікаційні вимоги: вища медична, або середня медична з гуманітарною вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Знання ПК. Вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста І категорії не менше, ніж 3 роки, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше, ніж 5 років.
  Термін прийому документів - 30 днів від дня оголошення конкурсу.
  Звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса, 1-б, тел. 77-45-32.
 • № 15 (27954) вівторок, 3 листопада 2009 року
  Чернігівське районне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу реєстрації актів цивільного стану Чернігівського районного управління юстиції.
  Вимоги до кандидатів:
  - освіта повна вища юридична;
  - стаж роботи за фахом не менше, ніж 3 роки;
  - вільне володіння державною мовою;
  - досконале володіння комп'ютером.
  Термін подання заяв 30 днів з дня опублікування оголошення. За довідками звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 50-А, тел. 671-833
 • № 12 (27951) вівторок, 27 жовтня 2009 року
  Головне управління юстиції в Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади
  - державного виконавця Новозаводського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 6 (27945) вівторок, 13 жовтня 2009 року
  Чернігівський обласний центр зайнятості
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади державного службовця директора Срібнянського районного центру зайнятості.
  Вимоги: освіта вища, досвід роботи на керівних посадах не менше 5-ти років.
  Кандидати проходять тестування на знання та використання ПК і складають іспити у письмовій формі.
  Документи приймаються протягом місяця від дня оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40.
  Телефон для довідок 4-12-07.
 • № 5 (27944) субота, 10 жовтня 2009 року
  Головна державна інспекція з карантину рослин України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця:
  - завідувача ПКР "Славутицький" - державного інспектора з карантину рослин Державної інспекції з карантину рослин по Чернігівській області.
  Вимоги до учасників конкурсу:
  - громадянин України віком: чоловіки до 60 років, жінки до 55 років, які вільно володіють українською мовою;
  - освіта вища за спеціальністю - "захист рослин", "агрономія", "агрохімія";
  - стаж роботи за фахом - не менше 3 років;
  - володіння комп'ютером.
  Термін подання заяв — місяць з дня опублікування оголошення.
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву з підтвердженням про ознайомлення з встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходженням державної служби, особовий листок з обліку кадрів, 2 фотокартки розміром 3х4 см, автобіографію, копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, атестат про вчене звання, копію трудової книжки та копію з паспорта, де вказано громадянство України, завірені у встановленому порядку.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.
  Документи подаються за адресою:
  03138, м. Київ, вул. Колоскова, 7, Головна державна інспекція з карантину рослин України, тел.: (044)257-93-62, 524-77-07.
  14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41, Державна інспекція з карантину рослин по Чернігівській області, тел.: 699-858, 698-340.
 • № 3 (27942) вівторок, 6 жовтня 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ
  державного виконавця Деснянського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 2 (27941) субота, 3 жовтня 2009 року
  Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектора охорони праці управління.
  Вимоги до кандидатів: освіта - вища лісогосподарська, спеціалізація - інженер-механік лісового господарства, стаж роботи не менше 5 років, вільне володіння державною мовою, досконале володіння ПК, вік до 45 років.
  Строк подачі заяв - протягом одного місяця від дня опублікування оголошення.
  Звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. П'ятницька, 8, тел. 676-976 (відділ кадрів).
 • № 2 (27941) субота, 3 жовтня 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посад:
  - старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Борзнянського районного управління юстиції. Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії (державного виконавця) не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше двох років, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера;
  - державного виконавця відділу державної виконавчої служби Куликівського районного управління юстиції. Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109. Тел. 604-928.
 • № 104 (27935) субота, 19 вересня 2009 року
  Управління освіти і науки облдержадміністрації ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу вищих навчальних закладів, науки та кадрової роботи.
  Вимоги до кандидатів:
  повна вища педагогічна освіта, стаж безпосередньої роботи на державній службі не менше 1 року, керівних посадах в галузі освіти не менше 3 років. Досконале володіння державною мовою та комп'ютерною технікою.
  Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 34, каб. № 5 (відділ кадрів), тел. 95-21-56.
 • № 98 (27929) субота, 5 вересня 2009 року
  Чернігівський обласний центр зайнятості
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади державного службовця директора Срібнянського районного центру зайнятості.
  Вимоги: освіта вища, досвід роботи на керівних посадах не менше 5-ти років.
  Кандидати проходять тестування на знання та використання ПК і складають іспити у письмовій формі.
  Документи приймаються протягом місяця від дня оголошення за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40.
  Тел. для довідок 4-12-07.
 • № 98 (27929) субота, 5 вересня 2009 року
  Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з педіатрії відділу лікувально-профілактичної допомоги та нових технологій.
  Кваліфікаційні вимоги: вища медична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, спеціальність "педіатрія", вища за фахом "педіатрія" категорія. Знання ПК. Стаж роботи за фахом не менше 7 років.
  Термін прийому документів - 1 місяць з дня оголошення конкурсу.
  Звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса, 1б, тел. 77-45-32.
 • № 98 (27929) субота, 5 вересня 2009 року
  Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з хірургії відділу лікувально-профілактичної допомоги та нових технологій.
  Кваліфікаційні вимоги: вища медична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, спеціальність "лікувальна справа", вища за фахом "хірургія" категорія. Знання ПК. Стаж роботи за фахом не менше 7 років.
  Термін прийому документів - 1 місяць з дня оголошення конкурсу.
  Звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса, 1б, тел. 77-45-32.
 • № 98 (27929) субота, 5 вересня 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу нотаріату Головного управління юстиції у Чернігівській області.
  Вимоги: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, громадянство України, стаж роботи за фахом у державній службі на посаді спеціаліста І категорії не менше 2-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 60-49-28.
 • № 95 (27926) субота, 29 серпня 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Бахмацького районного управління юстиції; головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Сосницького районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника). Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста (старшого державного виконавця або державного виконавця) не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше трьох років, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера;
  - державного виконавця відділу державної виконавчої служби Бахмацького районного управління юстиції. Вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, громадянство Уукраїни, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-кт. Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 93 (27924) субота, 22 серпня 2009 року
  Головна державна інспекція з карантину рослин України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця:
  - завідувача ПКР "Сеньківський" - державного інспектора з карантину рослин Державної інспекції з карантину рослин по Чернігівській області.
  Вимоги до учасників конкурсу:
  - громадянин України віком: чоловіки до 60 років, жінки до 55 років, які вільно володіють українською мовою;
  - освіта вища за спеціальністю - "захист рослин", "агрономія", "агрохімія";
  - стаж роботи за фахом - не менше 3 років;
  - володіння комп'ютером.
  Термін подання заяв — місяць з дня опублікування оголошення.
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву з підтвердженням про ознайомлення з встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходженням державної служби, особовий листок з обліку кадрів, 2 фотокарточки розміром 3х4 см, автобіографію, копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, атестат про вчене звання, копію трудової книжки та копію з паспорта, де вказано громадянство України, завірені у встановленому порядку.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.
  Документи подаються за адресою:
  03138, м. Київ, вул. Колоскова, 7, Головна державна інспекція з карантину рослин України, тел. (044)257-93-62, 524-77-07.
  14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41, Державна інспекція з карантину рослин по Чернігівській області, тел. 699-858, 698-340.
 • № 90 (27921) субота, 15 серпня 2009 року
  Регіональне відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади державного службовця - спеціаліста І категорії відділу індивідуального продажу.
  Вимоги до учасників конкурсу:
  - вища освіта економічного спрямування, володіння державною мовою, вміння працювати з ПК.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: пр-т Миру, 43, кім. 414, м. Чернігів, 14000.
  Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном 77-51-09.
 • № 87 (27918) субота, 8 серпня 2009 року
  Чернігівська обласна державна насіннєва інспекція
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади державного службовця:
  провідного агронома Талалаївської районної державної насіннєвої інспекції - державного інспектора з насінництва району.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта;
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше 5 років;
  3. Знання державної мови і вміння працювати на комп'ютері.
  Документи подаються за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41.
  Документи подавати терміном 30 днів з моменту публікації оголошення.
  Додаткова інформація за тел.: 77-42-62.
 • № 84 (27915) субота, 1 серпня 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - заступника начальника Ічнянського районного управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби;
  - заступника начальника Прилуцького міськрайонного управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби.
  Вимоги: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, громадянство України, постійне проживання на території України не менше 5-ти років, стаж юридичної роботи не менше 3-х років, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 81 (27912) субота, 25 липня 2009 року
  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА НАСІННЄВА ІНСПЕКЦІЯ
  оголошує конкурс на заміщення посади державного службовця: провідного агронома Чернігівської обласної державної насіннєвої інспекції - державного інспектора з насінництва області.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта.
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше 5 років.
  3. Знання державної мови і вміння працювати на комп'ютері.
  Документи подаються за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41.
  Документи подавати терміном 30 днів з моменту публікації оголошення.
  Додаткова інформація за тел.: 77-42-62.
 • № 78 (27909) субота, 18 липня 2009 року
  Територіальне управління державної судової адміністрації в Чернігівській області, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 49 а, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця:
  - заступника начальника - начальника відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики, органів суддівського самоврядування, незалежності, безпеки та соціального захисту суддів, служби судових розпорядників, кадрової роботи.
  Вимоги до кандидата: вища юридична освіта, стаж роботи в судових органах, володіння державною мовою, використання у роботі комп'ютерної техніки.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається за телефоном 676-581 або під час особистого прийому в приміщенні управління (кабінет №2).
  Заяви та документи приймаються протягом 30 календарних днів з моменту оголошення.
 • № 77 (27908) четвер, 16 липня 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника Сосницького районного управління юстиції - начальника відділу реєстрації актів цивільного стану (на час відсутності основного працівника).
  Вимоги: повна вища юридична освіта, громадянство України, постійне проживання на території України не менше 5-ти років, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, висновок кваліфікаційної комісії відділу реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Чернігівській області про визнання рівня професійної підготовки; досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-кт. Миру, 43, каб. 109. Тел.: 60-49-28.
 • № 75 (27906) субота, 11 липня 2009 року
  Управління комунального майна Чернігівської обласної ради, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення.
  Вимоги до кандидата: вища економічна освіта, досвід роботи в органах державної влади або органах місцевого самоврядування не менше 3 років, володіння державною мовою, уміння користуватися ПК, 1С:Підприємство.
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заява, особова картка за формою №П-2ДС, 2 фотокартки розміром 3х4 см, копію документів про вищу освіту та паспорта, декларацію про доходи за 2008 рік.
  Термін подання заяв - місяць з дня опублікування оголошення.
  Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 67-64-08, 77-45-43.
 • № 75 (27906) субота, 11 липня 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста (старшого державного виконавця або державного виконавця) не менше трьох років.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 109, тел. 60-49-28.
 • № 62 (27893) субота, 6 червня 2009 року
  Чернігівський окружний адміністративний суд, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Гончарова, 4, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:
  - начальника відділу інформаційної та аналітично-статистичної роботи;
  - помічника судді;
  - старшого судового розпорядника;
  - судового розпорядника;
  - секретарів судового засідання;
  - секретаря суду.
  Додаткова інформація щодо вимог до кандидатів, основних функціональних обов'язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо, надається за телефоном 692-591 або під час особистого прийому в приміщенні суду, щоденно з 9.00 до 11.00.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.
 • № 56 (27887) субота, 23 травня 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - заступника начальника Ічнянського районного управління юстиції - начальника відділу державної виконавчої служби. Вимоги: повна вища юридична освіта, громадянство України, постійне проживання на території України не менше 5-ти років, стаж юридичної роботи не менше 3-х років, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-кт. Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 52 (27883) четвер, 14 травня 2009 року
  Головне управління юстиції в Чернігівській області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Чернігівського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника).
  Вимоги: вища юридична освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 49 (27880) середа, 6 травня 2009 року
  Головна державна інспекція з карантину рослин України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця:
  - головного спеціаліста - державного інспектора з карантину рослин зовнішнього карантину Державної інспекції з карантину рослин по Чернігівській області.
  Вимоги до учасників конкурсу:
  - громадянин України віком: чоловіки до 60 років, жінки до 55 років, які вільно володіють українською мовою;
  - освіта вища за спеціальністю - "захист рослин", "агрономія";
  - стаж роботи за фахом - не менше 2 років;
  - володіння комп'ютером.
  Термін подання заяв — місяць з дня опублікування оголошення.
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву з підтвердженням про ознайомлення з встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходженням державної служби, особовий листок з обліку кадрів, 2 фотокарточки розміром 3х4 см, автобіографію, копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, атестат про вчене звання, копію трудової книжки та копію з паспорта, де вказано громадянство України, завірені у встановленому порядку.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.
  Документи подаються за адресою:
  03138, м. Київ, вул. Колоскова, 7, Головна державна інспекція з карантину рослин України, тел.: (044)257-93-62, 524-77-07.
  14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41, Державна інспекція з карантину рослин по Чернігівській області, тел.: 699-858, 698-340.
 • № 46 (27877) субота, 25 квітня 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного виконавця відділу державної виконавчої служби Варвинського районного управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-кт. Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 34 (27865) субота, 28 березня 2009 року
  Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади спеціаліста першої категорії відділу професійно-технічної освіти.
  Вимоги до кандидатів:
  вища педагогічна освіта, стаж безпосередньої роботи на державній службі не менше 3 років, керівних посадах або педагогічної роботи на посадах практичного психолога, соціального педагога не менше 5 років. Досконале володіння державною мовою та комп'ютерною технікою.
  Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 34, каб. № 5 (відділ кадрів), тел. 95-21-56.
 • № 30 (27861) четвер, 19 березня 2009 року
  ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД:
  - державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ічнянського районного управління юстиції (на час відсутності основного працівника).
  Вимоги: вища юридична освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера;
  - старшого державного виконавця підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області.
  Вимоги: вища юридична освіта, постійне проживання на території України не менше п'яти років, стаж юридичної роботи не менше трьох років.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-кт. Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 22 (27853) субота, 28 лютого 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - державного виконавця Новозаводського відділу державної, виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  - заступника начальника Куликівського районного управління юстиції - начальника відділу реєстрації актів цивільного стану.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, громадянство України, постійне проживання на території України не менше 5-ти років, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, висновок кваліфікаційної комісії відділу реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Чернігівській області про визнання рівня професійної підготовки; досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-кт. Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 19 (27850) субота, 21 лютого 2009 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Корюківського районного управління юстиції; старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції (на час відсутності основного працівника), старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Чернігівського районного управління юстиції; трьох посад державних виконавців Деснянського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції (одна - на час відсутності основного працівника).
  Вимоги: вища юридична освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 2 (27833) вівторок, 6 січня 2009 року
  Чернігівський обласний військкомат ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: спеціаліста ІІ категорії ЦАЗУ та головного спеціаліста групи комплектування резервістами ВОМР.
  Вимоги: вища освіта за відповідною спеціальністю (спеціаліст), термін держслужби не менше 3 роки (або стаж роботи у ЗСУ не менше 5 років). Подача документів протягом 30 днів з моменту опублікування оголошення: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 68.
  Довідки за тел.: 3-10-95, 3-16-05.
 • № 1 (27832) четвер, 1 січня 2009 року
  Державна податкова адміністрація в Чернігівській області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади:
  помічника голови Державної податкової адміністрації в Чернігівській області.
  Для участі у конкурсі запрошуються особи, які мають повну вищу економічну освіту.
  Знання державної мови та комп'ютера обов'язкові.
  Термін подання документів протягом 1 місяця з дня оголошення.
  Інформацію щодо функціональних обов'язків та умов оплати праці надає сектор персоналу.
  Звертатись за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська, 11. Сектор персоналу, тел.: 652-320, 652-354.
 • № 140 (27819) субота, 6 грудня 2008 року
  Чернігівська обласна державна насіннєва інспекція ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення посади державного службовця: начальника Ріпкинської районної державної насіннєвої інспекції.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта.
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше 5 років.
  3. Знання державної мови і вміння працювати на комп'ютері.
  Документи подаються за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41.
  Документи подавати терміном 30 днів з моменту публікації оголошення.
  Додаткова інформація за тел. 77-42-62.
 • № 137 (27816) субота, 29 листопада 2008 року
  Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантних посад:
  - провідного спеціаліста відділу розвитку агротехнічних послуг та безпеки праці;
  - головного спеціаліста відділу відносин власності та правової роботи;
  - начальника відділу комп'ютерних технологій, інформаційно-аналітичного та господарського забезпечення.
  Умови конкурсу:
  Вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст", "магістр", стаж роботи за спеціальністю в сільськогосподарській галузі, навички роботи на комп'ютері, знання державної мови.
  Житлом управління не забезпечує.
  Термін подання документів - один місяць з дня опублікування оголошення. З пропозиціями звертатися у відділ організаційно-кадрової роботи та контролю головного управління за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 14, кімн. 416, тел. 77-44-33.
 • № 137 (27816) субота, 29 листопада 2008 року
  Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Чернігівській області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:
  - СПЕЦІАЛІСТА - ЛІКАРЯ-ЕПІДЕМІОЛОГА.
  Вимога до кандидата:
  Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за напрямком підготовки: медицина з наявністю сертифіката лікаря-спеціаліста (лікар-епідеміолог, санітарний лікар), без вимог до стажу роботу.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня публікації оголошення.
  Документи для участі у конкурсі подавати за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська, 4, сектор по роботі з особовим складом.
  Довідки за тел. 4-22-32.
 • № 137 (27816) субота, 29 листопада 2008 року
  Головне управління агропромислового розвитку ОДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
  ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ РОЗВИТКУ АГРОТЕХНІЧНИХ ПОСЛУГ ТА БЕЗПЕКИ ПРАЦІ.
  Умови конкурсу:
  Вища освіта економічного спрямування за рівнем "спеціаліст", "магістр", стаж роботи за спеціальністю в сільськогосподарській галузі, навички роботи на комп'ютері, знання державної мови.
  Термін подання документів - один місяць з дня опублікування оголошення.
  ТЕЛ. 77-44-33.
 • № 136 (27815) четвер, 27 листопада 2008 року
  Прокуратура Чернігівської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення тимчасової посади державного службовця спеціаліста 1 категорії відділу фінансування та бухгалтерського обліку.
  Вимоги до кандидатів: повна вища бухгалтерська або економічна освіта, досвід роботи за фахом (бюджет) п'ять років, володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері (1С бухгалтерія).
  За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатись за адресою: м. Чернігів, вул. Князя Чорного, 9, тел. 77-49-86. Термін прийому заяв протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
 • № 132 (27811) вівторок, 18 листопада 2008 року
  ЧЕРНІГІВСЬКА МИТНИЦЯ
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади державного службовця (на час відпустки по догляду за дитиною основного працівника):
  - Сектор автотранспортного забезпечення господарсько-експлуатаційного відділу, посада - головного інспектора.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища технічна (спеціаліст, магістр), вільне володіння державою мовою та комп'ютером, знання документації, експлуатації та ремонту автотранспортних засобів усіх категорій, стаж роботи з автотранспортного забезпечення не менше 5 років.
  Документи приймаються протягом місяця з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 6, каб. 317, тел. 625-661.
 • № 131 (27810) субота, 15 листопада 2008 року
  Державна інспекція захисту рослин Чернігівської області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення посади державного службовця:
  - начальника Державної інспекції захисту рослин Н.-Сіверського району;
  - начальника Державної інспекції захисту рослин Менського району;
  - провідного спеціаліста Державної інспекції захисту рослин Чернігівської області;
  - провідного спеціаліста Державної інспекції захисту рослин Прилуцького району;
  - провідного спеціаліста фітосанітарного контролю і діагностики Державної інспекції захисту рослин Прилуцького району.
  Умови конкурсу.
  Вища освіта, за спеціальністю захист рослин або агрономія, освітньо-кваліфікаційний рівень — спеціаліст, володіння державною мовою, уміння працювати на комп'ютері, стаж роботи за фахом не менше 3 років.
  Термін подачі заяв — 1 місяць з дня оголошення конкурсу.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  Особова картка П-2ДС.
  Копія паспорта та диплома про освіту.
  Декларація про доходи за 2007 рік.
  2 фотокартки 4х6 см.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою: м. Чернігів, вул. Старобілоуська, 25а. Контактний тел.: 77-40-06, 4-13-67.
 • № 129 (27808) вівторок, 11 листопада 2008 року
  Управління Пенсійного фонду України в Чернігівському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного спеціаліста з планування бюджету відділу ваконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів управління на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до 3-х років.
  Вимоги до кандидата:
  - освіта повна вища економічна;
  - обов'язкове володіння державною мовою;
  - володіння персональним комп'ютером;
  - досвід роботи в державних органах не менше 3-х років;
  - стаж роботи не менше 5 років.
  Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою:
  м. Чернігів, вул. Шевченка, 162, кімн. 220, 223.
  Тел.: 7-30-93; 670-620; 671-835.
 • № 129 (27808) вівторок, 11 листопада 2008 року
  Чернігівська обласна державна насіннєва інспекція
  оголошує конкурс
  на заміщення посади державного службовця: начальника Ічнянської районної державної насіннєвої інспекції.
  Вимоги до кандидатів:
  1. Вища агрономічна освіта.
  2. Стаж роботи за спеціальністю не менше 5 років.
  3. Знання державної мови і вміння працювати на комп'ютері.
  Документи подаються за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41.
  Додаткова інформація за тел. 77-42-62.
  Строк подання документів 30 днів з моменту випуску оголошення.
 • № 126 (27805) вівторок, 4 листопада 2008 року
  Регіональне управління Департаменту з контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України в Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ФІНАНСОВО-АДМІНІСТРАТИВНОГО СЕКТОРА.
  Для участі у конкурсі запрошуються особи, що мають вищу економічну освіту, стаж роботи в органах державної служби не менше 3-х років, проживають в м. Чернігові, знання ПК на рівні користувача.
  Термін прийняття документів протягом одного місяця з дня оголошення про проведення конкурсу.
  За довідками звертатися за телефоном: 652-396.
 • № 118 (27797) субота, 18 жовтня 2008 року
  Чернігівське територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ
  - головного спеціаліста відділу корпоративних фінансів та звітності учасників ринку цінних паперів.
  Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в державній службі не менше року або за фахом у інших сферах не менше двох років, поглиблене знання ПК (системне адміністрування, знання MS Office з елементами програмування), знання державної мови.
  Термін подачі документів - один місяць з дня публікації оголошення.
  Звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса, 12, к. 65.
  Тел.: (0462)77-47-95, 677-150, 77-45-65.
 • № 118 (27797) субота, 18 жовтня 2008 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: старшого державного виконавця та державного виконавця відділу державної виконавчої служби Бобровицького районного управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера;
  заступника начальника Куликівського районного управління юстиції - начальника відділу реєстрації актів цивільного стану.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, громадянство України, постійне проживання на території України не менше 5-ти років, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, висновок кваліфікаційної комісії відділу реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Чернігівській області про визнання рівня професійної підготовки; досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, 43, каб. 109, тел. 604-928.
 • № 110 (27789) вівторок, 30 вересня 2008 року
  ЧЕРНІГІВСЬКА МИТНИЦЯ
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ:
  - Інспектор відділу митного оформлення № 1 митного поста "Щорс" (м. Щорс) - посада інспектора;
  - Інспектор відділу митного оформлення № 3 митного поста "Щорс" (м. Щорс) - посада інспектора;
  - Інспектор відділу митного оформлення № 2 (м. Чернігів) - посада старшого інспектора.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища економічна або юридична (спеціаліст, магістр), вільне володіння державою мовою та комп'ютером.
  Документи приймаються протягом місяця з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 6, каб. 317, тел. 625-661.
 • № 103 (27782) субота, 13 вересня 2008 року
  Головне управління ветеринарної
  медицини в Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантних посад державних службовців: головного спеціаліста-лікаря ветмедицини відділу протиепізоотичної роботи, головного спеціаліста-лікаря ветмедицини відділу організації ветеринарної справи, провідного спеціаліста-лікаря ветмедицини відділу держветінспекції та ветсанекспертизи, провідного спеціаліста - бухгалтера-ревізора відділу фінансів та економіки (на час відпустки по догляду за дитиною до трьох років), заступника начальника управління ветеринарної медицини в Куликівському районі, головного спеціаліста - лікаря ветмедицини в Менському, Н.-Сіверському, Носівському, Срібнянському районах, провідного спеціаліста-лікаря ветмедицини управління ветеринарної медицини у Варвинському, Ічнянському, Куликівському, Н.-Сіверському, Носівському, Ріпкинському, Сосницькому, Срібнянському районах та м. Чернігів.
  Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного напряму підготовки, знання державної мови, стаж роботи за фахом не менше 2-х років, вільне володіння ПК.
  До конкурсної комісії подаються такі документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, засвідчені у встановленому законодавством порядку, відомості про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї, копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
  Документи надсилаються поштою або приймаються з 8 год. до 13 год. та з 14 год. до 17 год. за адресою: 14034, м. Чернігів, вул. 1 Травня, 180, кімн. 14, протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу. Повна інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов'язки, умови оплати праці надається за телефоном 3-71-64.
 • № 103 (27782) субота, 13 вересня 2008 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД:
  1) Заступника начальника Куликівського районного управління юстиції - начальника відділу реєстрації актів цивільного стану, заступника начальника Сосницького районного управління юстиції - начальника відділу реєстрації актів цивільного стану.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, громадянство України, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного спеціаліста чи в інших сферах управління не менше 3 років, висновок кваліфікаційної комісії органів реєстрації актів цивільного стану про достатній рівень професійної підготовки для роботи у відділах реєстрації актів цивільного стану, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  2) Начальника Борзнянського районного управління юстиції.
  Вимоги: повна вища юридична освіта, громадянство України, стаж роботи за фахом на державній службі в сфері правової діяльності на посаді головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років, погодження голови Борзнянської районної державної адміністрації щодо призначення на посаду.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, каб. 109, тел. 604928.
 • № 103 (27782) субота, 13 вересня 2008 року
  Державна інспекція з карантину рослин по Чернігівській області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посади державного службовця:
  - провідного спеціаліста - державного інспектора з карантину рослин відділу фітосанітарного контролю за шкідливими організмами (по Прилуцькому, Варвинському районах) на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника.
  Вимоги до учасників конкурсу:
  - громадянин України віком: чоловіки до 60 років, жінки до 55 років, які вільно володіють українською мовою;
  - освіта вища за спеціальністю "захист рослин", "агрономія";
  - стаж роботи за фахом - не менше 2 років;
  - володіння комп'ютером;
  Термін подання заяв — місяць з дня опублікування оголошення.
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву з підтвердженням про ознайомлення з встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходженням державної служби, особовий листок з обліку кадрів, фотокарточку розміром 3х4 см, автобіографію, копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, атестат про вчене звання, копію трудової книжки та копію з паспорта, де вказано громадянство України, завірені у встановленому порядку.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.
  Документи подаються за адресою:
  14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41.
  Тел.: 699-858, 698-340.
 • № 100 (27779) субота, 6 вересня 2008 року
  Державна податкова адміністрація в Чернігівській області
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ
  - старшого державного податкового інспектора відділу представництва інтересів у судах та організації позовної роботи юридичного управління
  Для участі у конкурсі запрошуються особи, які мають повну вищу освіту за фахом і стаж роботи за фахом - не менше 1 року.
  Знання державної мови та комп'ютера обов'язкове.
  Термін подання документів протягом 1 місяця з дня оголошення.
  Інформація щодо функціональних обов'язків та умов оплати праці надається сектором персоналу.
  Звертатись за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська, 11, сектор персоналу, тел. 652-320, 652-354.
 • № 98 (27777) вівторок, 2 вересня 2008 року
  Обласна інспекція державного технічного нагляду облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника інспекції, головного державного інженера-інспектора Держтехнагляду по Носівському району.
  Вимоги до учасників конкурсу:
  вища технічна освіта, досвід роботи з питань, що належать до функції інспекції Держтехнагляду. Місце проживання - м. Носівка.
  Документи приймаються протягом місяця від дня опублікування оголошення.
  До заяви на і'мя голови конкурсної комісії обласної інспекції Держтехнагляду додаються:
  - особова картка з обліку кадрів;
  - автобіографія;
  - копія документів про освіту, паспорта, військового квитка;
  - декларація про доходи за минулий рік.
  Довідки про умови конкурсу за адресою: 14020, м. Чернігів, вул. Шевченка, 162-А; тел.: 3-35-86, 60-64-11, 60-63-99.
 • № 97 (27776) субота, 30 серпня 2008 року
  ЧЕРНІГІВСЬКА МИТНИЦЯ
  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ:
  - Сектор будівництва та експлуатації господарсько-експлуатаційного відділу, посада - начальник сектора.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища (інженер-будівельник), вільне володіння державою мовою та комп'ютером, знання програмного комплексу АВК-3, стаж роботи у будівництві не менше 3-х років.
  - Інспектор митного поста "Прилуки" - посада інспектора.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища економічна або юридична (спеціаліст, магістр), вільне володіння державою мовою та комп'ютером.
  Житлом митниця не забезпечує.
  Документи приймаються протягом місяця з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 6, каб. 317, тел. 625-661.
 • № 96 (27775) четвер, 28 серпня 2008 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного виконавця Новозаводського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, каб. 108, тел. 674127.
 • № 72 (27751) субота, 28 червня 2008 року
  Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
  - спеціаліста сектора по роботі з особовим складом.
  Вимога до кандидата:
  Базова або неповна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, молодшого спеціаліста за напрямком підготовки: право (правознавство), менеджмент, соціологія, педагогічна освіта, психологія, військові науки. Без вимог до стажу роботи.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня оголошення.
  Документи для участі у конкурсі подавати за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська, 4, сектор по роботі з особовим складом.
  Довідки за тел. 4-22-32.
 • № 67 (27746) субота, 14 червня 2008 року
  Обласна інспекція державного технічного нагляду облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника інспекції, головного державного інженера-інспектора Держтехнагляду по Варвинському району.
  Вимоги до учасників конкурсу: вища технічна освіта, досвід роботи з питань, що належать до функції інспекції Держтехнагляду. Місце проживання: смт. Варва.
  Документи приймаються протягом місяця від дня опублікування оголошення.
  До заяви на і'мя голови конкурсної комісії обласної інспекції Держтехнагляду додаються:
  - особова картка з обліку кадрів;
  - автобіографія;
  - копія документів про освіту, паспорта, військового квитка;
  - медична довідка;
  - декларація про доходи за минулий рік.
  Довідки про умови конкурсу за адресою: 14020, м. Чернігів, вул. Шевченка, 162-А, тел. 60-64-11.
 • № 67 (27746) субота, 14 червня 2008 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: державного виконавця відділу державної виконавчої служби Куликівського районного управління юстиції, старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ніжинського місьрайонного управління юстиції (на час відсутності основного працівника), державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції, старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Носівського районного управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання компютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, каб. 108, тел. 674-127.
 • № 65 (27744) вівторок, 10 червня 2008 року
  Чернігівське районне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу реєстрації актів цивільного стану Чернігівського районного управління юстиції.
  Вимоги до кандидатів:
  - освіта вища юридична;
  - стаж роботи за спеціальністю не менше 3 років;
  - вільне володіння державною мовою;
  - досконале володіння комп'ютером.
  Строк подання заяв 30 днів з дня опублікування оголошення. За довідками звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 50-А, тел. 671-833
 • № 64 (27743) субота, 7 червня 2008 року
  Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
  Спеціаліста 1 категорії відділу фінансово-кредитного забезпечення, бухгалтерського обліку та ревізійної роботи.
  Умови конкурсу:
  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст", "магістр", стаж роботи за спеціальністю в сільськогосподарській галузі, досконале володіння комп'ютером, знання державної мови.
  Житлом управління не забезпечує.
  Термін подання документів - один місяць з дня опублікування оголошення. З пропозиціями звертатися у відділ організаційно-кадрової роботи та контролю головного управління за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 14, кімн. 416, тел. 77-44-33
 • № 64 (27743) субота, 7 червня 2008 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад старшого державного виконавця та державного відділу державної виконавчої служби Чернігівського районного управління юстиції.
  Вимоги: вища освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, каб. 108, тел. 67-41-27
 • № 39 (27718) субота, 5 квітня 2008 року
  Чернігівська митниця оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця:
  Сектор будівництва та експлуатації господарсько-експлуатаційного відділу.
  Посада — начальник сектора.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища (інженер-будівельник), вільне володіння державною мовою та комп'ютером, знання програмного комплексу АВК-3, стаж роботи у будівництві не менше 3-х років.
  Документи приймаються протягом місяця з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 6, каб. 317, тел. 625-661.
 • № 34 (27713) вівторок, 25 березня 2008 року
  Чернігівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектора мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації. Умови конкурсу: Вік — до 50 років, освіта — вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем — спеціаліст, магістр, володіння державною мовою, стаж державної служби не менше 3 років або стаж роботи за фахом не менше 5 років, забезпечення житлом у м. Чернігові.
  Спеціальні вимоги — офіцер запасу, досвід роботи з документами обмеженого доступу, знання мобілізаційної роботи, персонального комп'ютера.
  Термін подачі заяв — 1 місяць з дня оголошення конкурсу.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  особова картка П-2 ДС
  копія диплома про освіту;
  декларація про доходи за 2007 рік.
  З пропозиціями звертатися в сектор мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації, вул. Шевченка, 7, к. 48, тел. 67-59-64.
 • № 34 (27713) вівторок, 25 березня 2008 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - державного виконавця відділу державної виконавчої служби Бобровицького районного управління юстиції;
  старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Корюківського районного управління юстиції;
  державного виконавця відділу державної виконавчої служби Куликівського районного управління юстиції;
  державного виконавця відділу державної виконавчої служби Носівського районного управління юстиції;
  трьох посад державних виконавців Деснянського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:
  м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 108, тел. 674-127.
 • № 34 (27713) вівторок, 25 березня 2008 року
  Апеляційний суд Чернігівської області, що за адресою: місто Чернігів, вул. Г. Полуботка, 2, продовжує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця: головний спеціаліст з інформаційних технологій. Вимоги до кандидатів - вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та зі стажем роботи не менше 2-х років. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру, умов оплати праці, переліку документів для участі в конкурсі надається за телефоном 676-410. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.
 • № 31 (27710) вівторок, 18 березня 2008 року
  Головне управління юстиції у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  державного виконавця та старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ріпкинського районного управління юстиції;
  державного виконавця Новозаводського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції.
  Вимоги: вища юридична освіта, громадянство України, досконале володіння державною мовою, знання комп'ютера.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:
  м. Чернігів, пр-т Миру, 43, каб. 108, тел. 67-41-27.
 • № 30 (27709) субота, 15 березня 2008 року
  Державна інспекція захисту рослин Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення посади державного службовця:
  провідного спеціаліста Державної інспекції захисту рослин Ічнянського району;
  провідного спеціаліста Державної інспекції захисту рослин Бахмацького району;
  провідного спеціаліста Державної інспекції захисту рослин Сосницького району.
  Умови конкурсу: вища освіта за спеціальністю захист рослин або агрономія, освітньо-кваліфікаційний рівень — спеціаліст, володіння державною мовою, уміння працювати на комп'ютері, стаж роботи за фахом не менше 3 років.
  Термін подачі заяв — 1 місяць з дня оголошення конкурсу.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  особова картка П-2ДС;
  копія паспорта та диплома про освіту;
  декларація про доходи за 2007 рік.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою: м. Чернігів, вул. Старобілоуська, 25а. Контактний тел.: 77-40-06, 4-13-67.
 • № 29 (27708) четвер, 13 березня 2008 року
  Чернігівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектора мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації. Умови конкурсу: Вік — до 50 років, освіта — вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем — спеціаліст, магістр, володіння державною мовою, стаж державної служби не менше 3 років або стаж роботи за фахом не менше 5 років, забезпечення житлом у м. Чернігові.
  Спеціальні вимоги — офіцер запасу, досвід роботи з документами обмеженого доступу, знання мобілізаційної роботи, персонального комп'ютера.
  Термін подачі заяв — 1 місяць з дня оголошення конкурсу.
  До заяви про участь у конкурсі додаються:
  особова картка П-2 ДС
  копія диплома про освіту;
  декларація про доходи за 2007 рік.
  З пропозиціями звертатися в сектор мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації, вул. Шевченка, 7, к. 48, тел. 67-59-64.
 • № 23 (27702) вівторок, 26 лютого 2008 року
  Чернігівська митниця оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця: - Інспектора сектора матеріально-технічного забезпечення господарсько-експлуатаційного відділу - посада інспектора. Вимоги до кандидатів: освіта вища, вільне володіння державою мовою та комп'ютером, стаж роботи з обліку, зберігання, руху матеріальних цінностей, бухгалтерського обліку звітності
 • № 22 (27701) субота, 23 лютого 2008 року
  Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців: - заступник начальника управління; - головний інженер; - начальник відділу; - заступник начальника відділу; - головний спеціаліст; - провідний спеціаліст; - спеціаліст І категорії. Документи приймаються протягом 30 календарних днів після оголошення конкурсу. Про умови конкурсу та оплату праці можна дізнатися за тел. 8(04622) 4-00-54; або за адресою: м. Чернігів, вул. Белінського, 11.
 • № 22 (27701) субота, 23 лютого 2008 року
  Апеляційний суд Чернігівської області, що за адресою: місто Чернігів, вул. Г. Полуботка, 2, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця: головний спеціаліст з інформаційних технологій. Вимоги до кандидатів - вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та зі стажем роботи не менше 2-х років. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру, умов оплати праці, переліку документів для участі в конкурсі надається за телефоном 676-410. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

< - ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ВАКАНСІЇ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET Rambler's Top100 ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО офіційний сайт

< -- Перехід до початкової сторінки основного ресурсу http://www.anodonta.com.ua

cron