Ріпкинська районна газета "ЖИТТЯ ПОЛІССЯ"

Ріпкинська районна газета "ЖИТТЯ ПОЛІССЯ"
 • вакансії державних службовців у Чернігівській області, - перелік конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців:
   
   
   
 • № 9 (9570), субота, 26 лютого 2011 року
  Управління ПФУ у Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення тимчасової посади на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку провідного спеціаліста відділу з призначення пенсій.
  Умови конкурсу: освіта повна вища економічна або юридична, вміння працювати на комп'ютері.
  До заяви про участь у конкурсі додаються особистий листок по обліку кадрів, дві фотокартки розміром 4х6 см, копія диплома про освіту, декларація про доходи за 2010 рік.
  За довідками звертатися до управління ПФУ в Ріпкинському районі, смт. Ріпки, вул. Попудренка, 8. Тел.: 2-15-59.
 • № 4 (9565), субота, 22 січня 2011 року
  Управління Державного казначейства у Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - спеціаліста І категорії відділу фінансової звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів.
  Основні вимоги до кандидатів: освіта вища за фахом (спеціаліст, бухгалтер, фінансист, економіст); стаж роботи не менше 1 року; знання основних положень ведення діловодства; знання персонального комп'ютера в межах "користувача". Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
  Звертатися за адресою: смт. Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 104, управління Держказначейства. Тел.: 2-19-05.
 • № 52 (9557), субота, 27 листопада 2010 року
  Ріпкинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-землевпорядника на строк повноважень звільненого працівника на виборній посаді.
  Вимоги до кандидата: освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або бакалавра, стаж роботи не менше двох років.
  Додаткові вимоги: громадянство України, володіння українською мовою, вміння працювати на комп'ютері на рівні користувача.
  До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка форми П-2ДС, копії першої та другої сторінок паспорта, диплом про освіту з додатком, декларація про доходи за 2009 рік, дві фотокартки розміром 4х6.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 92. Додаткова інформація за телефоном: 2-17-40.
 • № 52 (9557), субота, 27 листопада 2010 року
  Мохначівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера.
  Вимоги до кандидатів: освіта бухгалтера, володіння ПК.
  Документи приймаються протягом місяця з дня публікації оголошення. Тел.: 4-84-40.
 • № 50 (9555), субота, 13 листопада 2010 року
  Ріпкинський районний суд Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного бухгалтера.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3-х років або стаж роботи на посаді головного бухгалтера не менше 5-ти років.
  За довідками звертайтесь за тел.: 2-01-81.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу даної публікації.
 • № 37 (9542), субота, 11 вересня 2010 року
  Ріпкинська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури і туризму райдержадміністрації.
  Умови конкурсу: вища освіта, загальний стаж роботи у галузі культури не менше 5 років, досконале володіння українською мовою, вміння працювати на комп'ютері на рівні користувача.
  До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС), копія диплома, декларація про доходи за 2009 рік, копія першої та другої сторінок паспорта, копія трудової книжки та фотокартка розміром 4х6 см.
  Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення. З пропозиціями звертатись за адресою: смт. Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 85, райдержадміністрація, тел.: 2-24-04, 2-31-71, 3-11-49.
 • № 32 (9537), субота, 7 серпня 2010 року
  Управління Пенсійного фонду України в Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста), за фахом - економіст; стаж роботи за фахом спеціаліста - не менше 3 років.
  Додаткові вимоги: громадянство України, володіння українською мовою, досконале володіння роботою на комп'ютері, знання Конституції України, актів законодавства, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади.
  До заяви про участь у конкурсі додаються особистий листок по обліку кадрів ПДС, копії першої та другої сторінок паспорта, диплом про освіту з додатком, декларація про доходи за 2009 рік, дві фотокартки розміром 4х6.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Ріпки, вул. Попудренка, 8. Додаткова інформація за тел.: 2-15-59.
 • № 29 (9534), субота, 17 липня 2010 року
  Управління Пенсійного фонду України в Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - провідного спеціаліста відділу надходження доходів.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища, за фахом юридична. або економічна. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Ріпки, вул. Попудренка, 8. Додаткова інформація за телефоном 2-15-59.
 • № 27 (9532), субота, 3 липня 2010 року
  Управління Пенсійного фонду України в Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця провідного спеціаліста з юридичних питань та по роботі із зверненнями громадян відділу юридичної та кадрової роботи.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища, за фахом юридична.. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Ріпки, вул. Попудренка, 8.
  Додаткова інформація за телефоном 2-15-59.
 • № 26 (9531), субота, 26 червня 2010 року
  Замглайська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера на період декретної відпустки.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища, бухгалтерський облік, економіст, знання ПК. Документи на участь у конкурсі приймаються протягом місяця з дня оголошення.
  Звертатись за адресою: смт. Замглай, провулок Заводський, 1, тел.: 4-03-30.
 • № 25 (9530), субота, 19 червня 2010 року
  Замглайська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера на період декретної відпустки.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища або середня спеціальна, бухгалтерський облік, економіст, стаж роботи за фахом не менше трьох років, знання ПК. Документи на участь у конкурсі приймаються протягом місяця з дня оголошення.
  Звертатись за адресою: смт. Замглай, провулок Заводський, 1, тел.: 4-03-30.
 • № 23 (9528), субота, 5 червня 2010 року
  Державна податкова інспекція у Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого держподатревізор-інспектора відділу податкового контролю юридичних осіб.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за фахом, знання державної мови та комп'ютерної техніки.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 2-19-41.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
  Документи приймаються за адресою: смт. Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 83, тел.: 2-19-23, 2-19-41.
 • № 9 (9514), субота, 27 лютого 2010 року
  Районна державна адміністрація та районна рада оголошують конкурс на заміщення вакантної посади директора районного радіомовлення.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта, бажано гуманітарного профілю, знання державної мови та комп'ютерної техніки, комунікабельність, вміння знаходити цікаві для слухачів новини з життя району.
  Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном 2-12-58.
 • № 3 (9508), п'ятниця, 15 січня 2010 року
  Державна податкова інспекція у Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого держподатревізор-інспектора відділу оподаткування фізичних осіб.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за фахом, знання державної мови та комп'ютерної техніки.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 2-19-41.
  Термін прийняття документів, протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
  Документи приймаються за адресою: смт. Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 83, тел.: 2-19-23, 2-19-41.
 • № 2 (9507), субота, 9 січня 2010 року
  Управління Пенсійного фонду України в Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста - програміста сектору програмного забезпечення.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста), за фахом - економіст або інженер-економіст; стаж роботи за фахом спеціаліста-програміста не менше 5 років.
  Додаткові вимоги: громадянство України, володіння українською мовою, знання Конституції України, актів законодавства, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади.
  До заяви про участь у конкурсі додаються особистий листок по обліку кадрів ПДС, копії першої та другої сторінок паспорта, диплом про освіту з додатком, декларація про доходи за 2009 рік, дві фотокартки розміром 4х6.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Ріпки, вул. Попудренка, 8. Додаткова інформація за тел.: 2-15-59.
 • № 1 (9506), субота, 2 січня 2010 року
  Управління праці та соціального захисту населення Ріпкинської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця головного спеціаліста апарату управління.
  Вимоги до кандидатів освіта - вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста); спеціальність - соціальна робота, юрист, економіст; стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.
  Додаткові вимоги: громадянство України; володіння українською мовою;
  повинен знати: Конституцію України; акти законодавства, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади.
  До заяви про участь у конкурсі додаються: особистий листок по обліку кадрів ПДС, копії першої та другої сторінок паспорта, диплому про освіту з додатком, декларація про доходи за 2009 рік, 2 фотокартки розміром 4х6 см.
  Документи приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт. Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 114, каб. 202. Додаткова інформація за телефоном: 2-11-51.
 • № 38 (9491), субота, 19 вересня 2009 року
  Ріпкинське районне управління агропромислового розвитку РДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - спеціаліста управління агропромислового розвитку.
  Умови конкурсу: вища освіта сільськогосподарського напрямку; стаж роботи у сільському господарстві не менше 3 років; уміння працювати на ПК.
  До заяви про участь у конкурсі додаються особистий листок по обліку кадрів, копія диплому про вищу освіту, декларація про доходи за 2008 рік.
  З пропозиціями звертатись за адресою: смт. Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 85, районне управління агропромислового розвитку РДА, тел.: 2-17-01.
 • № 33 (9486), субота, 15 серпня 2009 року
  Відділ Держкомзему у Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу. Вимоги до кандидатів, освіта вища, технік, інженер-землевпорядник, володіння українською мовою, знання ПК.
  Документи на участь у конкурсі приймаються протягом місяця з дня оголошення.
  З пропозиціями звертатись за адресою: смт. Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 35, телефон: 2-17-44.
 • № 26 (9480), субота, 27 червня 2009 року
  Ріпкинська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії юридичного відділу апарату райдержадміністрації на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
  Умови конкурсу: вища освіта на рівні спеціаліста, досконале володіння українською мовою, вміння працювати на комп'ютері на рівні користувача.
  До заяви про участь у конкурсі додається: особова картка (форма П-2ДС), копія диплому, декларація про доходи за 2008 рік, копія першої та другої сторінок паспорта, фотокартка розміром 4х6 см.
  Документи на участь у конкурсі приймаються протягом місяця з дня оголошення. З пропозиціями звертатись за адресою: смт. Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 85, райдержадміністрація, тел.: 2-24-04, 2-27-36, 2-31-71.
 • № 23 (9477), субота, 6 червня 2009 року
  Ріпкинське районне управління агропромислового розвитку РДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з бухгалтерського обліку.
  Умови конкурсу: вища освіта за спеціальністю бухгалтер; стаж роботи за фахом не менше 3 років; навички роботи з ПК.
  До заяви про участь у конкурсі додаються особистий листок по обліку кадрів, копія диплома про вищу освіту, декларація про доходи за 2008 р.
  З пропозиціями звертатись за адресою: смт. Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 85, районне управління агропромислового розвитку РДА, тел.: 2-17-01.
 • № 17 (9471), четвер, 23 квітня 2009 року
  Ріпкинський районний суд Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:
  - дві посади секретаря судових засідань (постійна та тимчасова на час декретної відпустки основного працівника). Вимоги до кандидатів: вища юридична освіта за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого спеціаліста, без вимог до стажу роботи.
  - Старший судовий розпорядник. Вимоги до кандидатів: вища освіта за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, стаж роботи на державній службі в судових органах України не менше 2 років або загальний стаж роботи за фахом не менше 3 років.
  За довідками звертатися до канцелярії суду або за тел.: 2-10-23. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу даної публікації.
 • № 9 (9463), субота, 28 лютого 2009 року
  ГОЛУБИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА
  Вимоги до кандидатів: освіта за фахом - бухгалтер, вміння працювати на ПК, володіння українською мовою. До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС), копія документа про освіту, декларація про доходи за 2008 рік, копії першої та другої сторінок паспорта, дві фотокартки розміром 4х6 см.
  Документи на участь у конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.
  Звертатись по тел.: 4-63-72.
 • № 15 (9469), субота, 11 квітня 2009 року
  Ріпкинська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.
  Умови конкурсу: повна вища освіта на рівні спеціаліста, загальний стаж роботи не менше 3 років, досконале володіння українською мовою, вміння працювати на комп'ютері на рівні користувача. До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС), копія диплому, декларація про доходи за 2008 рік, копія першої та другої сторінок паспорта, копія трудової книжки та фотокартка розміром 4х6 см.
  Документи на участь у конкурсі приймаються протягом місяця з дня оголошення. З пропозиціями звертатись за адресою: смт. Ріпки, вул. Свято-Миколаївська, 85, райдержадміністрація, тел.: 2-24-04, 2-19-76, 3-11-49.
 • № 43 (9445), субота, 25 жовтня 2008 року
  Ріпкинський районний суд Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - судового розпорядника.
  Вимоги до кандидатів: вища освіта за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого спеціаліста, без вимог до стажу роботи.
  За довідками звертайтесь до канцелярії суду або за тел.: 2-10-23.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу даної публікації.
 • № 42 (9444), субота, 18 жовтня 2008 року
  Державна податкова інспекція у Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого держподатревізор-інспектора відділу податкового контролю юридичних осіб.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта зі стажем роботи не менше 1 року, вміння працювати з комп'ютерною технікою, вільне володіння українською мовою.
  До заяви про участь у конкурсі додаються: особистий листок по обліку кадрів П2-ДС, копія паспорта, диплому про освіту та трудової книжки, декларація про отримані доходи за 2007 рік.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефонами: 2-19-41, 2-18-95.
  Термін прийняття документів, протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
  Документи приймаються за адресою: смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 83, тел.: 2-19-23, 2-18-95.
 • № 41 (9443), субота, 11 жовтня 2008 року
  Відділ Держкомзему у Ріпкинському районі ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу. Вимоги до кандидатів: освіта вища, технік, інженер-землевпорядник, володіння українською мовою, знання ПК.
  Документи на участь у конкурсі приймаються протягом місяця з дня оголошення.
  З пропозиціями звертатись за адресою: смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 35, телефон: 2-17-44.
 • № 37 (9439), п'ятниця, 12 вересня 2008 року
  Ріпкинський районний суд Чернігівської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади державного службовця на час декретної відпустки основного працівника - секретаря судових засідань.
  Вимоги до кандидатів: вища освіта за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого спеціаліста, без вимог до стажу роботи.
  За довідками звертайтесь до канцелярії суду або за тел.: 2-10-23.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу даної публікації.
 • № 36 (9438), субота, 6 вересня 2008 року
  Управління праці та соціального захисту населення Ріпкинської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:
  головний спеціаліст відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи;
  провідний спеціаліст відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи;
  спеціаліст І категорії фінансово-господарського відділу (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).
  Вимоги до кандидатів:
  1. Головний спеціаліст, провідний спеціаліст:
  освіта - вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, (спеціаліста);
  спеціальність - соціальна робота, юрист, економіст;
  стаж роботи: за фахом на державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.
  2. Спеціаліст І категорії
  освіта - вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра;
  спеціальність - соціальна робота, юрист, економіст;
  стаж роботи - без вимог до стажу роботи.
  Додаткові вимоги: громадянство України; володіння українською мовою;
  повинен знати - Конституцію України: акти законодавства, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади.
  До заяви про участь у конкурсі додаються: особистий листок по обліку кадрів П2-ДС, паспорт, копія диплому про освіту з додатком, декларація про доходи за 2007 рік, копія трудової книжки.
  Строк проведення конкурсу - місяць з дня опублікування оголошення.
  З пропозиціями звертатись за адресою: 15000, смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 114, управління праці та соціального захисту населення Ріпкинської райдержадміністрації, відділ праці, тел.: 2-11-51.
 • № 36 (9438), субота, 6 вересня 2008 року
  Державна податкова інспекція у Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого держподатревізор-інспектора відділу податкового контролю юридичних осіб.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта зі стажем роботи не менше 1 року, уміння працювати з комп'ютерною технікою, вільне володіння українською мовою.
  До заяви про участь у конкурсі додаються: особистий листок по обліку кадрів П2-ДС, копія паспорта, диплому про освіту та трудової книжки, декларація про отримані доходи за 2007 рік.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 2-19-41, 2-18-95.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
  Документи приймаються за адресою: смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 83, тел.: 2-19-23, 2-18-95.
 • № 36 (9438), субота, 6 вересня 2008 року
  Фінансове управління Ріпкинської РДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І-ї категорії - бухгалтера фінансово-господарського відділу.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, стаж роботи не менше 3 роки, уміння працювати з комп'ютерною технікою, вільне володіння українською мовою.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
  Документи приймаються за адресою: смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 92, тел.: 2-13-60.
 • № 36 (9438), субота, 6 вересня 2008 року
  Управління Державного казначейства у Ріпкинському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.
  Вимоги: освіта вища за фахом бухгалтера, спеціаліста, економіста, стаж роботи не менше 2-х років, або стаж роботи за фахом (бухгалтера) не менше 3 років.
  Термін подання документів - протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
  Адреса: смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 104, тел.: 2-19-05.
 • № 30 (9432), субота, 26 липня 2008 року
  Ріпкинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (на період відпустки для догляду за дитиною).
  До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2 ДС); копія диплома про освіту з додатком; декларація про доходи за 2007 рік; копія 1-2 та сторінки з пропискою паспорта; копія трудової книжки; дві фотокартки розміром 4х6 см.
  Документи на участь у конкурсі приймаються протягом місяця з дня оголошення. З пропозиціями звертатися за адресою: смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 156-А, Ріпкинський РЦСССДМ (приміщення музичної школи), тел.: 2-13-31.
 • № 29 (9431), субота, 19 липня 2008 року
  Ріпкинська районна державна насіннева інспекція оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - провідного агронома райдержнасінінспекції.
  Вимоги до кандидатів: вища освіта, кандидати проходять тестування на професійну придатність та складають іспити у письмовій формі щодо знання законодавства України "Про державну службу", "Про корупцію", Закону України "Про насіння і садивний матеріал".
  Звертатись за адресою: смт. Ріпки, вул. Суворова, 3, тел.: 2-13-20.

< - ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ВАКАНСІЇ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET Rambler's Top100 ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО офіційний сайт

< -- Перехід до початкової сторінки основного ресурсу http://www.anodonta.com.ua

cron