Бобровицька районна газета “НАШЕ ЖИТТЯ”

Бобровицька районна газета “НАШЕ ЖИТТЯ”
 • вакансії державних службовців у Чернігівській області, - перелік конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців:
   
   
   
 • № 2 субота, 15 січня 2011 року
  Відділ Держкомзему у Бобровицькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця. Умови конкурсу: освіта повна вища за спеціальністю "Юрист". Стаж роботи на державній службі не менше 3 років, володіння ПК.
  Документи для участі в конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Бобровиця, вул. Лупицька, 4. Телефон для довідок: 2-12-67.
 • № 49 субота, 4 грудня 2010 року
  Управління Державного казначейства у Бобровицькому районі Головного управління Державного казначейства України у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу фінансову або економічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; обов'язкове володіння державною мовою та персональним комп'ютером.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу.
 • № 49 субота, 4 грудня 2010 року
  Бобровицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця: головного спеціаліста, головного бухгалтера.
  На посаду головного спеціаліста, головного бухгалтера призначаються особи, які мають: вищу, базову або середньо-спеціальну освіту за фахом "бухгалтер" або "економіст", та вміють працювати з комп'ютером. За умови освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст", стаж роботи за фахом повинен становити не менше 3-х років.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - місяць із дня опублікування оголошення.
  Телефон для довідок: 2-52-09.
 • № 49 субота, 4 грудня 2010 року
  Новобасанська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади землевпорядника сільської ради на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу, базову вищу, середню спеціальну агрономічну освіту, обов'язково володіють державною мовою, знають комп'ютерну техніку на рівні користувача та мають стаж роботи не менше одного року.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - 30 календарних днів із дати оголошення конкурсу.
  За довідками звертатися за телефонами: 2-56-08, 3-92-30, 3-92-45.
 • № 48 субота, 27 листопада 2010 року
  Фінансове управління райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасової посади провідного спеціаліста відділу планування доходів та аналізу виконання бюджету на період відсутності працівника по догляду за дитиною віком до 3-х років.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни, які мають повну вищу економічну освіту, досконало володіють навиками роботи на комп'ютері, мають досвід роботи не менше 3 років.
  Термін подачі заяв - місяць з дня опублікування оголошення.
  Довідки за телефонами: 2-13-60, 2-15-90.
 • № 47 субота, 20 листопада 2010 року
  Бобровицький районний суд Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця апарату суду - головного бухгалтера.
  Вимоги до кандидата: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи на посаді головного бухгалтера не менше 5 років.
  Для участі в конкурсі подаються документи: заява про участь у конкурсі; особова картка П-2ДС з додатками; копія паспорта; копія диплому з додатками; копія трудової книжки, завірена за місцем роботи; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; декларація про доходи за попередній рік; фотокартка розміром 4х6 см.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення конкурсу за адресою: м. Бобровиця Чернігівської області, вул. Незалежності, 47. Телефон для довідок: 2-32-79.
 • № 47 субота, 20 листопада 2010 року
  Веприцька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади бухгалтера.
  Вимоги до кандидата: бухгалтерська освіта, володіння комп'ютером.
  Заяви приймаються протягом 30 днів із дати опублікування оголошення.
 • № 38 субота, 25 вересня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу праці управління праці та соціального захисту населення.
  Умови конкурсу: вища економічна, має професійну підготовку та досвід роботи в сфері соціального забезпечення, економіки та управління підприємств, організацій та установ не менше 2-х років, досконале володіння українською мовою, вміння працювати на комп'ютері.
  До заяви про участь у конкурсі подаються: особовий листок з обліку кадрів, копія диплому про освіту, декларація про доходи за 2009 рік.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня оголошення.
  За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Бобровиця, вул. Франка, 10, телефони для довідок: 2-13-41, 2-53-40.
 • № 38 субота, 25 вересня 2010 року
  Райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу педагогічну освіту, стаж керівної роботи в навчальних закладах не менше 5 років, досконало володіють державною мовою, знають комп'ютерну техніку на рівні користувача.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - 30 календарних днів з дати оголошення про конкурс.
  За довідками звертатися за телефонами: 2-51-26, 2-11-53.
 • № 35 субота, 4 вересня 2010 року
  Бобровицька районна державна нотаріальна контора оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  Консультант районної державної нотаріальної контори.
  Вимоги до претендентів: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, володіння українською мовою, навички роботи на комп'ютері.
  Консультант районної державної нотаріальної контори (на умовах строкового трудового договору). Вимоги до претендентів: знання діловодства, володіння українською мовою, навички роботи на комп'ютері.
  Документи приймаються протягом місяця з дня публікації оголошення за адресою: вул. Горького, 24а, м. Бобровиця. Довідки за телефоном 2-15-43.
 • № 33 субота, 21 серпня 2010 року
  Відділ освіти Бобровицької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу педагогічну освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, володіють державною мовою, знають комп'ютерну техніку на рівні користувача та мають стаж педагогічної роботи не менше 5 років.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - 30 календарних днів з дати оголошення про конкурс.
  За довідками звертатися за тел.: 2-11-53, 2-13-75.
 • № 32 субота, 14 серпня 2010 року
  Районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, володіють державною мовою, знають комп'ютерну техніку на рівні користувача та мають стаж роботи за фахом на державній службі на керівних посадах не менше трьох років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - 30 календарних днів з дати оголошення про конкурс.
  За довідками звертатися за тел.: 2-51-26, 2-14-31.
 • № 27 субота, 10 липня 2010 року
  Управління Пенсійного фонду України в Бобровицькому районі
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з призначення пенсій. Умови конкурсу: стаж роботи в державній службі не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах економіки не менше 5 років, освіта повна вища, кваліфікація "Економіст", "Бухгалтер", "Юрист", володіння державною мовою, навички роботи на комп'ютері.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - місяць з дня опублікування оголошення.
  Довідки за телефоном: 2-12-64.
 • № 20 субота, 22 травня 2010 року
  ВІДДІЛ ДЕРЖКОМЗЕМУ В БОБРОВИЦЬКОМУ РАЙОНІ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця: головного державного інспектора.
  Умови конкурсу: освіта повна вища за спеціальністю "Землевпорядник", "Агроном" та "Юрист". Стаж роботи на державній службі не менше 3 років, володіння ПК.
  Документи для участі в конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Бобровиця, вул. Лупицька, 4.
  Телефон: 2-12-67.
 • № 17 субота, 1 травня 2010 року
  Управління Державного казначейства у Бобровицькому районі Головного управління Державного казначейства України у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу виконання державного та місцевих бюджетів, для виконання посадових обов'язків спеціаліста з інформаційних технологій.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу фінансову або економічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досвід роботи за фахом не менше ніж 3 роки, обов'язкове володіння державною мовою, поглиблені знання комп'ютерної техніки.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу.
 • № 14 субота, 10 квітня 2010 року
  Відділ Держкомзему в Бобровицькому районі
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця: інспектора з охорони та використання земель.
  Умови конкурсу: освіта повна вища за спеціальністю "Землевпорядник", "Агроном", "Юрист"; стаж роботи на державній службі не менше 3 років; володіння ПК.
  Документи для участі в конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Бобровиця, вул. Лупицька, 4. Телефон для довідок: 2-12-67.
 • № 11 субота, 20 березня 2010 року
  Березанська виправна колонія № 95 проводить набір чоловіків на службу в органи Державної кримінально-виконавчої служби України на посаду молодшого інспектора відділу нагляду та безпеки.
  Вимоги до кандидатів на службу: середня освіта, вік до 35 років, відсутність кримінального покарання, служба в Збройних силах. Графік роботи - по змінах, доба через три. При необхідності забезпечуємо житлом.
  За консультацією звертатися у відділ кадрів установи за адресою: Київська обл., м. Березань-2, вул. Поштова, 1. Телефони: (066)948-32-36, (097)056-35-48.
 • № 10 субота, 13 березня 2010 року
  Управління Державного казначейства у Бобровицькому районі Головного управління Державного казначейства України у Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу виконання державного та місцевих бюджетів, для виконання посадових обов'язків спеціаліста з інформаційних технологій.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу фінансову або економічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досвід роботи за фахом не менше ніж 3 роки, обов'язкове володіння державною мовою, поглиблені знання комп'ютерної техніки.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.
 • № 9 субота, 6 березня 2010 року
  Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з охорони праці та техніки безпеки.
  Вимоги: освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, досвід роботи за фахом не менше 3-х років, обов'язкове володіння комп'ютерною технікою та державною мовою.
  Згідно з чинним порядком конкурсанти складають у письмовій формі іспити та проходять психологічне, комп'ютерне тестування на професійну придатність.
  Документи приймаються протягом місяця за адресою: вул. Незалежності, 46, м. Бобровиця.
  Контактні телефони: 2-51-89, 2-50-34.
 • № 7 субота, 20 лютого 2010 року
  ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У БОБРОВИЦЬКОМУ РАЙОНІ
  оголошує конкурс на заміщення посади головного державного податкового ревізора-інспектора відділу оподаткування фізичних осіб на визначений строк.
  Вимоги до кандидата: повна вища економічна освіта.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів після оголошення конкурсу.
  Про умови проведення конкурсу та оплати праці можна довідатися за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 34, телефони: 2-12-92, 2-13-61.
 • № 7 субота, 20 лютого 2010 року
  КИЇВСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР
  проводить набір чоловіків віком до 35 років для здійснення охорони.
  Графік роботи: доба через три. Пільгова вислуга років.
  Телефони: (067)965-82-20, (063)828-96-66.
 • № 6 субота, 13 лютого 2010 року
  Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Бобровицького районного управління юстиції. Посадовий оклад - 859 грн.
  Вимоги до претендентів: повна вища юридична освіта, стаж роботи в галузі застосування права не менше 3-х років.
  Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: вул. 30 років Перемоги, 13, м. Бобровиця.
  Телефони: 2-53-64, (099)473-08-95.
  Бобровицьке районне управління юстиції.
 • № 3 субота, 23 січня 2010 року
  Бобровицький районний суд Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця апарату суду - помічника судді.
  Вимоги до кандидата: освіта повна вища за спеціальністю “Правознавство” або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи на державній службі в судових органах України не менше 2 років або загальний стаж роботи за фахом не менше 3 років, досконале володіння українською мовою, уміння працювати з комп'ютером.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу за адресою: м. Бобровиця Чернігівської області, вул. Незалежності, 47. Телефон для довідок: 2-32-79.
 • № 3 субота, 23 січня 2010 року
  Козацька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера сільської ради. Довідки за телефоном: 3-34-80.
 • № 1 субота, 9 січня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансово-господарського відділу, тимчасово, на час відсутності основного працівника.
  Вимоги: освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, володіння комп'ютерною технікою.
  Документи приймаються протягом місяця за адресою: управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, вул. Незалежності, 46, м. Бобровиця. Контактні телефони: 2-17-73, 2-50-34.
 • № 1 субота, 9 січня 2010 року
  РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту сільськогосподарського спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, обов'язково володіють державною мовою, знають комп'ютерну техніку на рівні користувача, мають стаж роботи в органах виконавчої влади не менше 3 років.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - місяць з дня опублікування оголошення.
  За довідками звертатися за телефоном: 2-51-26.
 • № 53 четвер, 31 грудня 2009 року
  РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу юридичну (економічну) освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, обов'язково володіють державною мовою, знають комп'ютерну техніку на рівні користувача, мають стаж державної служби не менше 3 років або стаж роботи на керівних посадах в інших органах державної влади не менше 5 років.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - місяць з дня опублікування оголошення.
  За довідками звертатися за телефоном: 2-51-26.
 • № 52 субота, 26 грудня 2009 року
  Відділ Держкомзему в Бобровицькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державних службовців: спеціаліст відділу, інспектор з охорони та використання земель, юрист.
  Умови конкурсу: освіта повна вища за спеціальністю "Землевпорядник", "Агроном" чи "Юрист", стаж роботи на державній службі не менше 3 років, володіння ПК.
  Документи для участі в конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Бобровиця, вул. Лупицька, 4. Телефон для довідок: 2-12-67.
 • № 49 субота, 5 грудня 2009 року
  Бобровицький РВ УМВС України в Чернігівській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста, за рахунок атестованої посади інспектора по роботі з населенням та громадськими формуваннями, (на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку) сектору ДІМ Бобровицького районного відділу УМВС з 05.12.2009 року.
 • № 48 субота, 28 листопада 2009 року
  Кобижчанська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади інженера-землевпорядника виконкому сільради.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища або середня спеціальна, вміння працювати з комп'ютером.
  Термін подачі заяв: протягом місяця з дня опублікування оголошення. Телефони: 3-65-66, 3-65-67.
 • № 39 субота, 26 вересня 2009 року
  Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з юридичного обслуговування.
  Вимоги: освіта вища, досвід роботи за фахом не менше 3-х років, володіння комп'ютерною технікою.
  Документи приймаються протягом місяця за адресою: управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, вул. Незалежності, 46, м. Бобровиця.
  Контактні телефони: 2-17-73, 2-50-34.
 • № 32 субота, 8 серпня 2009 року
  Управління Пенсійного фонду України в Бобровицькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з призначення пенсій.
  Умови конкурсу: освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, кваліфікація "Економіст", "Юрист", "Бухгалтер", стаж роботи на державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 5 років, володіння персональним комп'ютером на рівні користувача.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - місяць з дня опублікування оголошення.
  Довідки за телефоном: 2-12-64.
 • № 22 субота, 30 травня 2009 року
  Державна податкова інспекція
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу інформатизації процесів оподаткування, реєстрації та обліку податків.
  Вимоги до кандидата: повна вища технічна освіта (зі стажем роботи за фахом не менше 1 року). Документи приймаються протягом 30 календарних днів після оголошення конкурсу.
  Довідки за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 34, телефони: 2-12-92, 2-13-61.
 • № 16 субота, 18 квітня 2009 року
  ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного бухгалтера Козацької сільської ради.
  Вимоги: освіта вища або середня спеціальна, навики роботи з комп'ютером.
  Довідки за телефоном 3-34-80.
 • № 52 субота, 27 грудня 2008 року
  Рудьківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера.
  Вимоги до кандидатів: освіта вища, уміння працювати з комп'ютером. Стаж роботи за фахом не менше 3-х років. Термін подачі заяв — місяць з дня опублікування оголошення. Телефон: 2-56-14.
 • № 51 субота, 20 грудня 2008 року
  Відділ держкомзему у Бобровицькому районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державних службовців - спеціаліст відділу.
  Умови конкурсу: освіта повна вища за спеціальністю "Землевпорядник" чи "Агроном", стаж роботи за фахом не менше 3 років, володіння ПК.
  Документи для участі в конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Бобровиця, вул. Лупицька, 4. Телефон для довідок: 2-12-67.
 • № 45 субота, 8 листопада 2008 року
  Відділ держкомзему в Бобровицькому районі
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - заступника начальника.
  Умови конкурсу: освіта повна вища, за спеціальністю "Землевпорядник", стаж роботи за фахом не менше 3 років, володіння ПК.
  Документи для участі в конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Бобровиця, вул. Лупицька, 4. Телефон для довідок: 2-12-67.
 • № 43 субота, 25 жовтня 2008 року
  УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (на час відсутності основного працівника).
  Умови конкурсу: вища економічна або вища юридична освіта, стаж роботи за фахом не менше 3 років, досконале володіння українською мовою, вміння працювати на комп'ютері.
  До заяви про участь у конкурсі подаються: особовий листок з обліку кадрів, копія диплома про освіту, декларація про доходи за 2007 рік.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з моменту опублікування оголошення.
  За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Бобровиця, вул. Франка, 10. Телефони для довідок: 2-13-02, 2-53-40.
 • № 41 субота, 11 жовтня 2008 року
  РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста служби у правах дітей.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу педагогічну або юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, обов'язково володіють державною мовою, знають комп'ютерну техніку на рівні користувача.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - місяць з дня опублікування оголошення.
  Контактні телефони: 2-51-26, 2-14-76.
 • № 37 субота, 13 вересня 2008 року
  Державна податкова інспекція у Бобровицькому районі оголошує конкурс на заміщення посади старшого державного податкового ревізора-інспектора відділу оподаткування юридичних осіб по строковому договору.
  Вимоги до кандидата: повна вища економічна освіта (зі стажем роботи за фахом не менше 1 року).
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів після оголошення конкурсу.
  Довідки за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 34, телефони: 2-12-92, 2-13-61.
 • № 36 субота, 6 вересня 2008 року
  Бобровицький районний суд Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця апарату суду - секретаря суду.
  Вимоги до кандидата: освіта вища за спеціальністю “Правознавство” або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого спеціаліста, без вимог щодо стажу роботи; досконале володіння українською мовою; уміння працювати з комп'ютером.
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу за адресою: м. Бобровиця Чернігівська область, вул. Незалежності, 47. Телефон для довідок: 2-32-79.
 • № 35 субота, 30 серпня 2008 року
  Бобровицька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії, землевпорядника міської ради. Умови конкурсу: повна вища освіта за спеціальністю землевпорядкування.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - місяць з дня опублікування оголошення.
  Довідки за телефонами: 2-15-06, 2-12-71.
 • № 33 субота, 16 серпня 2008 року
  Управління праці та соціального захисту населення оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення.
  УМОВИ КОНКУРСУ: вища економічна освіта, стаж роботи в органах соціального захисту не менше 1 року, досконале володіння українською мовою, вміння працювати на комп'ютері.
  До заяви про участь у конкурсі подаються: особовий листок з обліку кадрів, копія диплому про освіту, декларація про доходи за 2007 рік.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
  За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці звертатись до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Бобровиця, вул. Франка, 10, телефони для довідок: 2-13-02, 2-53-40.
 • № 31 субота, 2 серпня 2008 року
  Райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (тимчасово на період відпустки основного працівника).
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, обов'язково володіють державною мовою, знають комп'ютерну техніку на рівні користувача.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - місяць з дня опублікування оголошення.
  Контактні телефони: 2-51-25, 2-14-76.
 • № 30 субота, 26 липня 2008 року
  Бобровицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
  повторно оголошує конкурс на заміщення двох вакантних посад державних службовців: головного спеціаліста - головного бухгалтера та спеціаліста І категорії (керівника Новобиківської філії).
  На посаду головного спеціаліста - головного бухгалтера призначаються особи, які мають: вищу, базову або середньо-спеціальну освіту за фахом "бухгалтер" або "економіст", та вміють працювати з комп'ютером. За умови освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст", стаж роботи за фахом повинен становити не менше 3-х років.
  На посаду спеціаліста І категорії (керівника Новобиківської філії) призначаються особи, які мають вищу педагогічну, соціальну, психологічну, юридичну освіту та стаж роботи за фахом не менше року, вміють працювати з комп'ютером та проживають на території Новобиківської сільської ради.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - місяць з дня опублікування оголошення.
  Телефон для довідок: 2-52-09.
 • № 29 субота, 19 липня 2008 року
  Районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії служби у справах дітей районної державної адміністрації.
  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу педагогічну або юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, обов'язково володіють державною мовою, володіють комп'ютерною технікою на рівні користувача.
  Термін подачі заяв та необхідних документів - місяць з дня опублікування оголошення.
  Контактні телефони: 2-51-25, 2-14-76, 2-51-26.
 • № 24 субота, 14 червня 2008 року
  Державна податкова інспекція у Бобровицькому районі оголошує конкурс на заміщення посади головного бухгалтера - державного службовця на визначений строк.
  Вимога до кандидата:
  повна вища економічна освіта (зі стажем роботи за фахом не менше 3-х років).
  Документи приймаються протягом 30 календарних днів після оголошення конкурсу.
  Довідки за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 34, телефони: 2-12-92, 2-13-61.
 • № 13 субота, 29 березня 2008 року
  Бобровицьке районне управління юстиції оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу реєстрації актів цивільного стану Бобровицького районного управління юстиції з посадовим окладом 791 грн.
  Вимоги до кандидата: повна вища юридична освіта, стаж роботи в галузі права 3 роки, громадянин України.
  Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
  Конкурс відбудеться за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 43. За довідками звертатись за телефонами: 2-17-08, 2-13-34.
 • № 13 субота, 29 березня 2008 року
  Бобровицький відділ земельних ресурсів оголошує конкурс на заміщення двох вакантних посад державних службовців — спеціаліст райземвідділу.
  Умови конкурсу: освіта повна вища за спеціальністю “Землевпорядник” чи “Агроном”, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, володіння ПК.
  Документи для участі в конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Бобровиця, вул. Лупицька, 4. Телефон для довідок: 2-12-67.
 • № 12 субота, 22 березня 2008 року
  Бобровицька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії-юриста на період відсутності основного працівника.
  Умови конкурсу: повна вища юридична освіта. Термін подачі заяв та необхідних документів — місяць з дня опублікування оголошення.
  Довідки за телефонами: 2-15-06, 2-12-71.
 • № 11 субота, 15 березня 2008 року
  Бобровицький районний суд Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  Державного службовця головного спеціаліста інформаційних технологій. Вимоги до кандидата: освіта вища юридична (спеціальність “Правознавство”) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, стаж роботи за спеціальністю не менше 2-х років, досконале володіння українською мовою, уміння працювати з комп'ютером.
  Судового розпорядника. Вимоги до кандидата: освіта вища (спеціальність “правознавство” або “Правоохоронна діяльність”) з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого спеціаліста без вимог до стажу роботи, досконале володіння українською мовою, уміння працювати з комп'ютером.
  Консультанта із судової статистики з суміщенням обов'язків консультанта з кадрової роботи. Вимоги до кандидата: освіта вища юридична (спеціальність “правознавство” або “Правоохоронна діяльність”) за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи на державній службі в судових органах України не менше 2-х років або загальний стаж роботи за фахом не менше 3-х років, досконале володіння українською мовою, уміння працювати з комп'ютером.
  Документи приймаються в місячний термін з дня публікації оголошення за адресою: м. Бобровиця Чернігівської області, вул. Незалежності, 47. Телефон для довідок: 2-32-79.
 • № 11 субота, 15 березня 2008 року
  Новобиківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера. Вимоги до кандидата: освіта вища, уміння працювати з комп'ютером володіння державною мовою, стаж роботи за фахом не менше 3-х років. Термін подачі заяв — місяць з дня опублікування оголошення. Довідки за телефонами: 36-266, 36-392.
 • № 9 субота, 1 березня 2008 року
  Районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії служби у справах неповнолітніх. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу педагогічну або юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, обов’язково володіють державною мовою, знають комп’ютерну техніку на рівні користувача. Термін подачі заяв та необхідних документів — місяць з дня опублікування оголошення. Контактні телефони: 2-14-76, 2-51-26.

< - ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ВАКАНСІЇ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET Rambler's Top100 ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО офіційний сайт

< -- Перехід до початкової сторінки основного ресурсу http://www.anodonta.com.ua