Талалаївська районна газета “ТРИБУНА ХЛІБОРОБА”

Талалаївська районна газета “ТРИБУНА ХЛІБОРОБА”
 • вакансії державних службовців у Чернігівській області, - перелік конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців:
   
   
   
 • № 3 (8892) субота, 15 січня 2011 року
  Управління Державного казначейства у Талалаївському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - спеціаліста І категорії відділу фінансової звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів.
  За інформацією щодо вимог до кандидатів звертатися в управління.
  Термін подання документів - місяць з дня оголошення конкурсу в газеті "Трибуна хлібороба".
 • № 63 (8887) субота, 11 грудня 2010 року
  Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного державного інспектора якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції.
  Вимоги до кандидата: освіта вища, зоотехнічного або агрономічного спрямування з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом у державній службі не менше 3-х років, в інших сферах сільськогосподарського спрямування не менше 5 років, вміння працювати на комп'ютері, знання державної мови.
  Термін подання документів - місяць з дня опублікування оголошення.
 • № 62 (8886) субота, 4 грудня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з правового обслуговування.
  Вимоги до кандидата: освіта вища юридична з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом у державній службі не менше 3-х років, в інших сферах не менше 5 років, вміння працювати на комп'ютері, знання державної мови.
  Термін подання документів - місяць з дня опублікування оголошення.
 • № 62 (8886) субота, 4 грудня 2010 року
  РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення тимчасово вакантної посади провідного спеціаліста районного центру СССДМ. Вимоги до кандидата: вища освіта гуманітарного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, вміння працювати на комп'ютері, знання державної мови. Документи, що подаються разом із заявою до конкурсної комісії: особова картка П-2ДС, декларація про доходи за 2009 рік, копії документа про освіту та першої та другої сторінок паспорта, фотокартка 4х6 см. Термін подання документів - протягом місяця з дня оголошення.
 • № 61 (8885) субота, 27 листопада 2010 року
  Управління праці та соціального захисту населення Талалаївської райдержадміністрації оголошує конкурсна заміщення вакантної посади державного службовця - спеціаліста І категорії автоматизованої обробки інформації.
  Вимоги до кандидата: освіта повна вища. Вільне володіння державною мовою. Досконале знання комп'ютера.
  Документи, що подаються до конкурсної комісії: паспорт, копія диплома про освіту, копія трудової книжки, декларація про доходи за 2009 рік, особова картка 2ДС.
  Термін подання документів — 1 місяць з дня оголошення конкурсу в газеті.
 • № 57 (8881) субота, 6 листопада 2010 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД
  Чернігівської області
  оголошує конкурс
  на заміщення вакантної посади головного бухгалтера.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за спеціальністю "Бухгалтерський облік" з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом не менше 3 років, володіння комп'ютерною технікою, знання державної мови.
  За довідками звертатись за тел. 2-12-44 або безпосередньо до канцелярії суду протягом місяця з дня опублікування оголошення.
 • № 44 (8868) субота, 18 вересня 2010 року
  Районна державна адміністрація
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора дозвільного центру апарату райдержадміністрації.
  Вимоги до кандидата:
  - наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  - наявність стажу служби в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років;
  - знання основних програм роботи на комп'ютері;
  - знання державної мови.
  Документи, що подаються разом із заявою до конкурсної комісії: особова картка П-2ДС, декларація про доходи за 2009 р, копії документа про освіту та першої і другої сторінок паспорта, фотокартка 4х6 см.
  Термін подання документів протягом місяця з дня оголошення.
  Довідки за телефоном 2-18-25.
 • № 42-43 (8866-8867) субота, 11 вересня 2010 року
  Липівська сільська рада оголошує конкурс на посаду спеціаліста-землевпорядника.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища - землевпорядна, обов'язкове проживання на території Липівської сільської ради.
  Документи, що подаються до сільської ради: паспорт, копія диплома про освіту, копія трудової книжки. Термін подання заяв та документів до 10 жовтня 2010 року.
 • № 41 (8865) субота, 4 вересня 2010 року
  РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ
  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління економіки та інфраструктури РДА.
  Основними вимогами до кандидатів на вакантну посаду вважати:
  - наявність вищої економічної освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр);
  - наявність стажу роботи у державній службі за фахом не менше 5 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 7 років;
  - вміння працювати на комп'ютері;
  - знання державної мови.
 • № 40 (8865) субота, 28 серпня 2010 року
  БАХМАЦЬКА МІЖРАЙОННА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного податкового інспектора Талалаївського відділення Бахмацької МДПІ. Вимоги до кандидата на посаду: освіта повна вища (економічна); вільне володіння державною мовою; відсутність обмежень, пов'язаних із проходженням державної служби.
  Претенденти повинні знати податкове законодавство та законодавство, що регулює діяльність органів державної податкової служби України. За довідками відносно оплати праці звертатись до каб. 228 Бахмацької МДПІ.
  Документи до участі в конкурсі приймаються в місячний термін від дати виходу оголошення в газеті за адресою: м. Бахмач, вул. Чернігівська, буд. 2А, каб. 231. Довідки за тел. 5-19-84, м. Бахмач.
 • № 40 (8865) субота, 28 серпня 2010 року
  Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурсна заміщення вакантної посади державного службовця - спеціаліста по контролю за правильністю призначення і виплати пенсій.
  Вимоги до кандидата: освіта повна вища юридична. Вільне володіння державною мовою та комп'ютером.
  Документи, що подаються до конкурсної комісії: паспорт, копія диплома про освіту, копія трудової книжки, декларація про доходи за 2009 рік, особова картка 2ДС.
  Термін подання документів — один місяць з дня оголошення конкурсу в газеті.
 • № 38 (8863) субота, 14 серпня 2010 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ
  оголошує конкурс
  на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця начальника відділу освіти райдержадміністрації.
  Основні вимоги до кандидатів на вакантну посаду:
  - наявність вищої педагогічної освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр);
  - наявність стажу роботи у державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах не менше 5 років;
  - вміння працювати на комп'ютері;
  - знання державної мови.
 • № 35 (8860) субота, 24 липня 2010 року
  Талалаївська районна рада повідомляє про наявну вільну посаду директора комунальної установи "Талалаївський районний стадіон".
  Вимоги до кандидата: освіта вища педагогічна, або юридична, або технічна.
  За довідками звертатись за адресою: смт. Талалаївка, вул. Леніна, 3 або за тел. 2-18-07.
 • № 33 (8858) субота, 10 липня 2010 року
  УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА У ТАЛАЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ
  оголошує конкурс
  на заміщення вакантної посади державного службовця - спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності.
  Вимоги до кандидатів: освіта - вища економічна (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за фахом в державній службі не менше 1 року або за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років.
  Термін подання документів - один місяць з дня оголошення конкурсу в газеті "Трибуна хлібороба".
 • № 24 (8849) субота, 8 травня 2010 року
  Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції.
  Вимоги до кандидата: освіта вища, агрономічного спрямування з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом у державній службі не менше 3-х років, в інших сферах сільськогосподарського спрямування не менше 5 років, вміння працювати на комп'ютері, знання державної мови.
  Термін подання документів - місяць з дня опублікування оголошення.
 • № 17 (8842) субота, 20 березня 2010 року
  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
  Оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади начальника відділу фінансово-господарського забезпечення на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, основного працівника.
  Вимоги до кандидата: вища освіта фінансово-економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр, стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років, вміння працювати на комп'ютері, знання державної мови.
  Особи, що не мають відповідної освіти або стажу, встановлених кваліфікаційних вимог, але мають достатній практичний досвід, допускаються до участі в конкурсі.
  Документи, що подаються разом із заявою до конкурсної комісії: особова картка П-2ДС, декларація про доходи за 2009 рік, копії документа про освіту та першої і другої сторінок паспорта, фотокартка 4х6 см.
  Термін подання документів - протягом місяця з дня оголошення.
  Довідки за телефоном 2-18-25.
 • № 14 (8839) субота, 27 лютого 2010 року
  Відділ Держкомзему в Талалаївському районі
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного державного інспектора. Вимоги до кандидатів:
  освіта вища землевпорядна або прирівняна до неї, стаж роботи в органах системи Держземінспекції не менше 3-х років, за умови попереднього проходження співбесіди в управлінні Держземінспекції Головного управління в Чернігівській області та позитивного висновку її до подачі документів на конкурс. Термін подання заяв та документів - протягом місяця.
 • № 13 (8837) субота, 13 лютого 2010 року
  Районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади начальника відділу фінансово-господарського забезпечення на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.
  Вимоги до кандидата: вища освіта фінансово-економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр, стаж роботи за фахом в державній службі на керівних посадах не менше 3 років або на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років; вміння працювати на комп'ютері, знання державної мови.
  Документи, що подаються разом із заявою до конкурсної комісії: особова картка П-2ДС, декларація про доходи за 2009 рік, копії документа про освіту та першої і другої сторінок паспорта, фотокартку 4х6 см.
  Термін подання документів протягом місяця з дня оголошення.
 • № 10-11 (8835-8836) п'ятниця, 5 лютого 2010 року
  Бахмацька міжрайонна державна податкова інспекція оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
  державного податкового інспектора Талалаївського відділення Бахмацької МДПІ. Вимоги до кандидата на посаду:
  - освіта повна вища (економічна);
  - вільне володіння державною мовою;
  - відсутність обмежень, пов'язаних із проходженням державної служби. Претенденти повинні знати податкове законодавство та законодавство, що регулює діяльність органів державної податкової служби України.
  За довідками відносно оплати праці звертатись до каб. 228 Бахмацької МДПІ.
  Документи до участі в конкурсі приймаються в місячний термін від дати виходу оголошення в газеті за адресою:
  м. Бахмач, вул. Чернігівська, буд. 2А, каб. 231. Довідки за тел. 5-19-84, м. Бахмач.
 • № 6 (8831) субота, 23 січня 2010 року
  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
  Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії Талалаївського районного центру СССДМ.
  Вимоги до кандидата: вища освіта гуманітарного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, вміння працювати на комп'ютері, знання державної мови.
  Документи, що подаються разом із заявою до конкурсної комісії: особова картка П-2ДС, декларація про доходи за 2009 рік, копії документа про освіту та першої і другої сторінки паспорта, фотокартка 4х6 см.
  Термін подання документів - протягом місяця з дня оголошення.
 • № 57-58 (8824-8825) субота, 26 грудня 2009 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД
  оголошує
  конкурс на заміщення вакантної посади помічника заступника голови суду тимчасово на період декретної відпустки основного працівника.
  Вимоги до претендентів: повна вища освіта за спеціальністю "Правознавство" або "Правоохоронна діяльність" з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи на державній службі або в судових органах України не менше 2 років або загальний стаж роботи за фахом не менше 3 років, навички володіння комп'ютером.
  За довідками звертатись за телефоном 2-12-44 або безпосередньо до канцелярії суду протягом місяця з дня опублікування оголошення.
 • № 53-54 (8820-8821) субота, 19 грудня 2009 року
  Відділ Держкомзему у Талалаївському районі оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  - Головний спеціаліст - юрисконсульт.
  - Спеціалісти 1 категорії: дві посади.
  - Спеціалісти: дві посади.
  Вимоги до кандидатів:
  На посаду головного спеціаліста - юрисконсульта: повна вища юридична освіта, стаж роботи за спеціальністю не менше одного року.
  На посаду спеціалістів 1 категорії: повна вища або повна базова вища освіта за спеціальністю - землевпорядкування та кадастр зі стажем роботи у органах землевпорядкування не менше одного року, досконале знання та вміння працювати на ПК по програмах землевпорядкування.
  На посаду спеціаліста відділу: повна вища, повна базова вища або спеціальна освіта (навчання у вищому навчальному закладі) за спеціальностями - землевпорядкування та кадастр, діловодство в органах землевпорядкування з відповідним рівнем підготовки та стажем роботи не менше одного року.
 • № 40 (8807) субота, 3 жовтня 2009 року
  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.
  Вимоги до кандидата: освіта вища, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом у державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 3 років або загальний стаж роботи у державній службі за фахом не менше 5 років або стаж роботи за фахом у інших сферах економіки не менше 7 років, вміння працювати на комп'ютері, знання державної мови.
  Документи, що надаються разом із заявою до конкурсної комісії: особова картка П-2ДС, декларація про доходи за 2008 рік, копії документа про освіту та паспорта, 2 фотокартки.
  Термін подання заяв та документів - протягом місяця з дня опублікування оголошення.
  Довідки за телефоном 2-18-25.
 • № 40 (8807) субота, 3 жовтня 2009 року
  Бахмацька міжрайонна державна податкова інспекція оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного податкового інспектора Талалаївського відділення Бахмацької МДПІ. Вимоги до кандидата на посаду: освіта повна вища (економічна); стаж роботи винятково за фахом не менше 3-х років; вільне володіння державною мовою; відсутність обмежень, пов'язаних із проходженням державної служби. Претенденти повинні знати податкове законодавство та законодавство, що регулює діяльність органів державної податкової служби України. За довідками відносно оплати праці звертатись до каб. 228 Бахмацької МДПІ.
  Документи до участі в конкурсі приймаються в місячний термін від дати виходу оголошення в газеті за адресою: м. Бахмач, вул. Чернігівська, буд. 2А, каб. 231. Довідки за тел. 5-19-84, м. Бахмач.
 • № 34 (8801) субота, 22 серпня 2009 року
  ВІДДІЛ ДЕРЖКОМЗЕМУ У ТАЛАЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу.
  Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за спеціальністю землевпорядкування та кадастр, вміння працювати на комп'ютері та знання державної мови.
  Документи, що подаються разом із заявою до конкурсної комісії: копії документа про освіту, паспорта та ідентифікаційного коду, 2 фотокартки. Термін подання заяв - протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Леніна, 5, смт. Талалаївка.
  Довідки за телефоном 2-13-54.
 • № 32 (8799) субота, 8 серпня 2009 року
  Харківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади тимчасово виконуючого обов'язки головного бухгалтера сільської ради.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища, досконале володіння комп'ютером, знання державної мови. Термін подання заяв та документів - протягом місяця з дня опублікування оголошення.
 • № 30 (8797) субота, 25 липня 2009 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
  - провідного спеціаліста відділу реєстрації актів цивільного стану Талалаївського районного управління юстиції, тимчасово на строк соціальної відпустки.
  Вимоги до претендента:
  - освіта повна вища юридична, досконале володіння комп'ютером, знання державної мови, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах не менше 2 років.
  Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
  За довідками звертатися за адресою: смт. Талалаївка, вул. Леніна, 5, тел. 2-11-35, вул. Леніна, 9, тел. 2-10-46.
 • № 28 (8795) субота, 11 липня 2009 року
  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника керівника апарату, начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища відповідного професійного спрямування. Спеціаліст - магістр. Стаж роботи за фахом у державній службі не менше 3 роки або на керівних посадах у інших сферах не менше 5 років. Вміння працювати на комп'ютері, знання державної мови.
  Документи, що подаються разом із заявою до конкурсної комісії: особова картка П-2ДС; декларація про доходи за 2008 рік; копії документа про освіту та паспорта, 2 фотокартки.
  Термін подання заяв та документів - протягом місяця з дня опублікування оголошення.
  Довідки за тел. 2-18-25.
 • № 27 (8794) субота, 4 липня 2009 року
  Управління Державного казначейства у Талалаївському районі оголошує конкурс на заміщення вакантної посади (на період відпустки основного працівника) державного службовця - головного спеціаліста відділу виконання державного та місцевих бюджетів.
  Вимоги до кандидатів: освіта - вища економічна (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за фахом у державній службі не менше 1 року або за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років.
  За детальнішою інформацією звертатися в управління до конкурсної комісії.
  Термін подання документів - місяць з дня оголошення конкурсу в газеті "Трибуна хлібороба".
 • № 16 (8783) субота, 18 квітня 2009 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА
  Повідомляє про наявну вільну посаду директора комунального підприємства "Архітектурно-планувальне бюро". Вимоги до кандидата: освіта вища, за спеціальністю будівельника.
  За довідками звертатись за адресою: смт. Талалаївка, вул. Леніна, 3 або за телефоном 2-12-40.
 • № 6 (8773) субота, 7 лютого 2009 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного архітектора райдержадміністрації.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр за фахом інженер-будівельник, спеціалізація архітектура і будівництво.
  Стаж державної служби не менше 3 роки, або роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років. Уміння працювати на комп'ютері.
  Термін подання документів - місяць з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо оплати та умов праці надається за тел. 2-18-25.
 • № 4 (8771) субота, 24 січня 2009 року
  УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТАЛАЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії у справах інвалідів та по обслуговуванню пенсіонерів, тимчасово, на період відсутності основного працівника, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, до дня фактичного виходу її з відпустки.
  Вимоги до кандидатів:
  освіта вища економічна чи юридична за освітньокваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра. Досконале володіння комп'ютером.
  Термін подання документів — місяць з дня опублікування оголошення.
 • № 47 (8762) субота, 15 листопада 2008 року
  РЯБУХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
  оголошує конкурс на заміщення посади головного бухгалтера.
  Вимоги до кандидатів: освіта молодшого спеціаліста, стаж роботи на посаді бухгалтера бюджетної установи - не менше 5 років.
  Строк подання заяв - один місяць з дня опублікування оголошення.
 • № 47 (8762) субота, 15 листопада 2008 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади: спеціаліста селищної ради.
  Вимоги до претендента: освіта повна вища, досконале знання комп'ютера та державної мови.
  Термін подання заяви та документів - протягом місяця з дня опублікування оголошення. Довідки за тел. 2-15-45.
 • № 46 (8761) субота, 8 листопада 2008 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
  - провідного спеціаліста відділу реєстрації актів цивільного стану Талалаївського районного управління юстиції, тимчасово на строк соціальної відпустки.
  Вимоги до претендента:
  - освіта повна вища юридична, досконале володіння комп'ютером, знання державної мови, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років.
  Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
  За довідками звертатися за адресою: смт. Талалаївка, вул. Леніна, 5, тел. 2-11-35, вул. Леніна, 9, тел. 2-10-46.
 • № 41 (8756) субота, 4 жовтня 2008 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
  оголошує конкурс
  На заміщення вакантної посади:
  - провідного спеціаліста відділу реєстрації актів цивільного стану Талалаївського районного управління юстиції, тимчасово на строк соціальної відпустки.
  Вимоги до претендента:
  - освіта повна вища юридична, досконале володіння комп'ютером, знання державної мови, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років.
  Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу).
  За довідками звертатися за адресою: смт. Талалаївка, вул. Леніна, 5, тел. 2-11-35, вул. Леніна, 9, тел. 2-10-46.
 • № 41 (8756) субота, 4 жовтня 2008 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади адміністратора дозвільного центру відділу з питань внутрішньої політики і зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації.
  Вимоги до кандидатів: освіта повна вища, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр. Стаж роботи за фахом у державній службі не менше 3 років. Досконале володіння комп'ютером.
  Документи, що подаються разом із заявою до конкурсної комісії:
  копія паспорта, диплома про освіту, декларація про доходи за 2007 рік, особова картка форма П-2ДС.
  Термін подання заяв та документів протягом місяця з дня опублікування оголошення. Довідки за тел. 2-18-25.
 • № 36 (8751) субота, 30 серпня 2008 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста селищної ради.
  Вимоги до кандидатів:
  освіта повна вища юридична та досконале володіння комп'ютером, вільне володіння державною мовою. Термін подання документів - 30 днів з дня опублікування оголошення.
  Тел. 2-15-45.
 • № 30 (8745) субота, 19 липня 2008 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.
  Вимоги до кандидатів на посаду: освіта повна вища гуманітарного спрямування, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр. Стаж роботи у державній службі не меньше 3 роки. Досконале володіння комп'ютерною технікою, навички для роботи з програмним забезпеченням комп'ютерної техніки.
  Документи, що подаються разом із заявою до конкурсної комісії: копія диплома про освіту, копія паспорта, декларація про доходи за 2007 рік, особова картка П-2ДС.
  Термін подання заяв та документів - протягом місяця з дня опублікування оголошення. Довідки за телефоном 2-18-25
 • № 30 (8745) субота, 19 липня 2008 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади СПЕЦІАЛІСТА І-ї КАТЕГОРІЇ
  Вимоги до кандидата на посаду:
  - освіта базова вища економічна,
  - стаж роботи бухгалтером у бюджетній сфері не менше 5 років,
  - знання комп'ютера,
  - досконале володіння державною мовою,
  - відсутність обмежень, пов'язаних із проходженням державної служби.
  Документи для участі в конкурсі приймаються в місячний термін від дати виходу оголошення в газеті за адресою: смт. Талалаївка, вул. Вокзальна, 3.
  Довідки за тел. 2-16-04.
 • № 29 (8744) субота, 12 липня 2008 року
  ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЮ КОНКУРС
  на заміщення вакантної посади СПЕЦІАЛІСТА-ЮРИСТА Талалаївської селищної ради.
  Вимоги до кандидата на посаді:
  - освіта повна вища,
  - знання комп'ютера,
  - вільне володіння державною мовою,
  - відсутність обмежень, пов'язаних із проходженням державної служби.
  Документи для участі в конкурсі приймаються в місячний термін від дати виходу оголошення в газеті за адресою: смт. Талалаївка, вул. Вокзальна, 3.
  Довідки за тел. 2-15-45.
 • № 11-12 (8726-8727) субота, 8 березня 2008 року
  Управління праці та соцзахисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс
  - на заміщення вакантної посади начальника відділу допомог, соціальних компенсацій та гуманітарних питань. Вимоги до кандидата: освіта повна вища фінансово-економічно-юридичного спрямування, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст. Стаж роботи у державній службі 3 роки на керівних посадах у соціальній сфері, уміння працювати на комп'ютері;
  - на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу допомог, соціальних компенсацій та гуманітарних питань. Вимоги до кандидата: освіта повна вища фінансово-економічно-юридичного спрямування, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст. Стаж роботи у державній службі 1 рік. Досконале володіння комп'ютером;
  - на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії у справах інвалідів та по обслуговуванню пенсіонерів. Вимоги до кандидата: освіта повна або базова вища бухгалтерська, економічна або юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр або молодший спеціаліст та досконале володіння комп'ютером.
  Термін подання документів — місяць з дня опублікування оголошення. Довідки за тел. 2-22-19.

< - ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ВАКАНСІЇ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET Rambler's Top100 ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО офіційний сайт

< -- Перехід до початкової сторінки основного ресурсу http://www.anodonta.com.ua

cron